Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!”  | VIDEO EXCLUSIV Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A
Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători
VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec
VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi” VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi”
Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | ”Îmi dă încredere”. Băluţă a spart în sfârşit gheaţa la FCSB

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 28 oct 2023

FCSB, liderul campionatului a încheiat la egalitate în deplasare, scor 2-2, cu Petrolul Ploieşti, într-un meci din etapa a 14-a a Superligii. Prahovenii au egalat din penalty, la ultima fază, în minutul 90+7.

Alexandru Băluţă a marcat primul gol la FCSB, dar nu se poate bucura pe deplin, deoarece echipa sa a pierdut două puncte preţioase.

”Din păcate, am pierdut două puncte importante în seara asta. Controlasem jocul. Puteam să facem cu uşurinţă 3-1. Soarta ne-a pedepsit. Îmi pare rău că nu a fost golul meu de trei puncte. Sunt fericit că am spart gheaţa şi acest lucru îmi dă încredere.

Nu căutăm scuze. Suntem echipa de pe primul loc. Chiar dacă drumul e lung, trebuie să luăm pas cu pas. Nu ne îngrijorează acest egal. Punctele se vor înjumătăţi. Trebuia să câştigăm meciul”,