Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică” Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică”
Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu! Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu!
Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare
Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB
Camila Giorgi, acuzată şi de furt Camila Giorgi, acuzată şi de furt
VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! „Câinii” , favoriţi la prima vedere VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! „Câinii” , favoriţi la prima vedere

VIDEO | Leo Grozavu, reacţie fair-play. ”Felicit FC Botoşani. A crezut până la final”

Poli Iași Publicat de Daian Cutu pe 2 feb 2024

FC Botoşani a învins pe teren propriu, scor 2-1, formaţia Poli Iaşi, părăsind ultimul loc al clasamentului în Superligă. Oaspeţii au cndus cu 1-0.

Leo Grozavu a fost fair-play la final de meci şi a ţinut să îi felicite pe adversari, pentru că au avut tăria de a reveni de la 0-1.

”Felicit FC Botoşani. A crezut până la final. Va fi un campionat lung, toate partidele vor fi pe muchie de cuţit. Ne-a lipsit să fim mai pragmatici, mai atenţi. Am discutat şi la pauză, am zis să trecem peste primele 15 minute. Ei ar fi intrat în criză. Asta este.

Lupta pentru salvare era echilibrată şi înaintea acestei partide. Toate echipele vor mai pierde puncte. În play-out va conta, se va juca pe puncte adevărate”,