Deces al unui baschetbalist după ce s-a prăbuşit pe teren la un meci din Jersey Deces al unui baschetbalist după ce s-a prăbuşit pe teren la un meci din Jersey
”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua ”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua
Dorinel Munteanu, reacţie sinceră după ce Oţelul a pierdut şi cu ”U” Cluj: ”Nu ştiu dacă unii mă consideră nebun!”

VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil
Totul a fost stabilit! Primul fotbalist care pleacă de la FCSB. Jucătorul semnează cu o rivală din Superligă. MM Stoica, emoţionat: ”El e de toate. Nacho n-a jucat niciodată atacant lateral!”

Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga

VIDEO | Parcurs de vis pentru Aprilia în sprintul din Catalunia

Auto-Moto Publicat de Daian Cutu pe 2 sep 2023

Aleix Espargaro a câştigat cursa de sprint din cadrul Marelui Premiu la MotoGP al Cataluniei.

Vremea a fost principala enigmă, deşi plafonul e nori a fost periculos, pista a fost uscată şi nu a fost nevoie de schimbarea motocicletelor. Espargaro a bifat 12 puncte pentru acest succes, spaniolul a fost mai rapid cu aproape 2 secunde mai rapid decât liderul clasamentului general, Francescu Bagnaia.

Podiumul a fost completat de un alt pilot Aprilia, Maverick Vinales.

Cursele principale ale Marelui Premiu al Cataluniei vor fi duminică, de la ora 12:00, în direct pe Prima Sport 1.