VIDEO | PSG - Borussia Dortmund, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Parizienii, în continuare favoriţi VIDEO | PSG - Borussia Dortmund, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Parizienii, în continuare favoriţi
VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Gazdele pot promova în Superliga VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Gazdele pot promova în Superliga
VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii” VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii”
VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2 VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi” Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi”
Chiar dacă a luat campionatul, Becali nu s-a putut abţine şi a pus la zid mai mulţi jucători de la FCSB, după eşecul contra Craiovei: ”Doar el a fost mai viu!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | RĂSPUNSUL LUI MITRIŢĂ PENTRU CONTRA. UN GOL CARE I-A DAT PE SPATE PE CEI DE LA NEW YORK CITY

Video Publicat pe 12 sep 2019

Neconvocat la meciurile cu Spania şi Malta, Alex Mitriţă i-a dat un răspuns pe măsură lui Contra. A înscris un gol superb din lovitură liberă pentru New York City. A fost a opta reuşită a mijlocaşului adus de la Craiova în campionatul Statelor Unite ale Americii. Oaspeţii au scos, însă un penalty în minutul 37. Alejandro Pozuelo a transformat lovitura de pedeapsă şi scorul a devenit egal. Toronto a primit un penalty şi în partea secundă, dar Johnson nu a mai avut probleme în faţa lui Pozuelo.

"Sunt bucuros că în ultimele şase jocuri, din 18 puncte am obţinut 16. Vom încerca să terminăm pe locul 1. Ne vom bate până în ultimul moment. Dacă nu se poate, nu se poate. Dar chiar şi în aceste condiţii, vom munci din greu să terminăm primii. Altfel, locul doi nu-şi are sensul. Noi vom fi oricum gata cel puţin pentru play-off", a declarat antrenorul lui New York City, Domenec Torrent.

","type":"video","providerNameSlug":"youtube","className":"wp-embed-aspect-16-9 wp-has-aspect-ratio"} -->