Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!”  | VIDEO EXCLUSIV Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A
Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători
VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec
VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi” VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi”
Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO ǀ Reacţia lui Elias Charalambous, după ce FCSB a bifat doar o victorie în ultimele patru meciuri. ”Trebuie să continuăm”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 28 oct 2023

FCSB, liderul campionatului a încheiat la egalitate în deplasare, scor 2-2, cu Petrolul Ploieşti, într-un meci din etapa a 14-a a Superligii. Prahovenii au egalat din penalty, la ultima fază, în minutul 90+7.

Elias Charalambous a explicat că va discuta serios cu elevii săi, care au probleme cu finalurile de meci. FCSB are o singură victorie în ultimele 4 etape.

”Trebuie să analizăm ce s-a întâmplat la 2-0. Lucrurile arătau bine după golul 2, dar din păcate nu am închis partida. Când conduci cu 2-1 eşti în pericol până în ultima clipă, adversarul poate înscrie oricând.

Trebuie să vedem ce nu ne-a ieşit, trebuia să găsim o cale să ţinem de rezultat, dar nu am reuşit.

Bineînţeles că eşti îngrijorat când nu înscrii, dar aşa cum am spus, nu trebuie să ne bucurăm excesiv la victorie, nici să fim trişti prea mult la înfrângere. Trebuie să continuăm, să fim mai buni pe viitor”,