Talpan, veste "bombă" despre dreptul de promovare! "Comandantul clubului este în concediu" | VIDEO EXCLUSIV Talpan, veste "bombă" despre dreptul de promovare! "Comandantul clubului este în concediu" | VIDEO EXCLUSIV
Peluza Cătălin Hîldan, contrazisă de Andrei Nicolescu! Câte bilete s-au vândut pentru duelul dintre Dinamo şi Csikszereda | VIDEO EXCLUSIV Peluza Cătălin Hîldan, contrazisă de Andrei Nicolescu! Câte bilete s-au vândut pentru duelul dintre Dinamo şi Csikszereda | VIDEO EXCLUSIV
Dinamo Bucureşti – CSM Constanţa e finala Cupei României la handbal masculin Dinamo Bucureşti – CSM Constanţa e finala Cupei României la handbal masculin
Volei masculin | România, înfrângere cu Ucraina în al doilea meci din Golden League

Ianis Hagi nu îi mai impresionează pe scoţieni: ”Este un fotbalist aproape uitat. Nu va rămâne”

VIDEO | Bayern încheie ”în genunchi” sezonul! Bavarezii au ratat şi locul 2. Leverkusen termină Bundesliga fără eşec VIDEO | Bayern încheie ”în genunchi” sezonul! Bavarezii au ratat şi locul 2. Leverkusen termină Bundesliga fără eşec

VIDEO | REDNIC, DEBUT CU STÂNGUL ÎN FAŢA LUI HAGI. VIITORUL CÂŞTIGĂ LA IAŞI ŞI REVINE PE LOC DE PLAY-OFF

Video Publicat pe 3 feb 2020

Viitorul Constanţa s-a impus în această seară pe terenul Politehnicii Iaşi, 2-1, într-un meci din cadrul etapei a 23-a din Liga 1. În direct pe Look Sport, moldovenii au deschis scorul rapid, în minutul 2, când Omoh l-a învins pe Cabuz. Trupa lui Gică Hagi a revenit în ultimele 10 minute şi a întors meciul în favoarea sa. Mai întâi, Zoua a restabilit egalitatea în minutul 80, după care Iancu a marcat şi le-a adus victoria dobrogenilor, cu 5 minute înainte de final.

După acest succes, Vittorul face 38 de puncte şi revine pe poziţia a cincea, în timp ce Politehnica Iaşi are abia 22 de puncte şi rămâne pe locul 11, la un singur punct de baraj.