Surpriză la Roma! Pe vine va înfrunta Alexander Zverev în finală Surpriză la Roma! Pe vine va înfrunta Alexander Zverev în finală
VIDEO | Universitatea Craiova - Sepsi, astăzi, de la ora 21:00, în direct la Prima Sport 2! Oltenii au nevoie de victorie VIDEO | Universitatea Craiova - Sepsi, astăzi, de la ora 21:00, în direct la Prima Sport 2! Oltenii au nevoie de victorie
VIDEO | CFR Cluj - Farul, astăzi, de la ora 21:00, în direct la Prima Sport 1! Ardelenii nu au voie să piardă VIDEO | CFR Cluj - Farul, astăzi, de la ora 21:00, în direct la Prima Sport 1! Ardelenii nu au voie să piardă
Şerveţelul cu promisiunea de contract a lui Messi s-a vândut la licitaţie pentru o sumă astronomică Şerveţelul cu promisiunea de contract a lui Messi s-a vândut la licitaţie pentru o sumă astronomică
VIDEO | Fiorentina - Napoli 2-2. Fosta campioană nu mai are şanse la cupele europene VIDEO | Fiorentina - Napoli 2-2. Fosta campioană nu mai are şanse la cupele europene
Cole Palmer a fost ales cel mai bun tânăr jucător al sezonului în Premier League Cole Palmer a fost ales cel mai bun tânăr jucător al sezonului în Premier League

VIDEO ǀ UTA Arad - FC Voluntari 0-0. Ilfovenii merg mai departe în Cupă

Cupa României Publicat de Daian Cutu pe 5 dec 2023

FC Voluntari a încheiat la egalitate în deplasare, scor 0-0, cu formaţia UTA Arad, în grupa D a Cupei României. Ilfovenii s-au calificat în sferturile de finală.

La Oradea, arădenii au avut posesia în prima repriză şi au dominat având ocazii de gol, iar Crepulja a ratat singura şansă a oaspeţilor de a înscrie, în finalul părţii întâi.

Partida nu a excelat în faze de poartă periculoase ale celor două echipe, dar cu punctul cucerit la Oradea, FC Voluntari a adunat cinci puncte şi s-a calificat în sferturile Cupei României.