Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2 Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 2-2, în direct la Prima Sport 1! Oancea profită de gafa lui Golubovic VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 2-2, în direct la Prima Sport 1! Oancea profită de gafa lui Golubovic
A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol! A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol!
Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV
Max Verstappen a câştigat şi cursa sprint de la Miami Max Verstappen a câştigat şi cursa sprint de la Miami

Remiză dramatică pentru trupa lui Răzvan Lucescu, contra ultimei clasate din play-off

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 24 apr 2024

PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a remizat, miercuri, în deplasare, scor 1-1, cu echipa Lamia, într-un meci din play-off-ul campionatului Greciei.

Lamia a deschis scorul în minutul 45+4, iar în minutul 90 a rămas în inferioritate numerică, fiind eliminat Amaral.

PAOK a egalat prin Schwab, în minutul 90+10.

Echipa din Salonic ocupă locul trei în clasament, cu 68 de puncte, în timp ce Lamia este pe şase, cu 35 de puncte.