VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii” VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii”
VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2 VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi” Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi”
Chiar dacă a luat campionatul, Becali nu s-a putut abţine şi a pus la zid mai mulţi jucători de la FCSB, după eşecul contra Craiovei: ”Doar el a fost mai viu!” | VIDEO EXCLUSIV

Gigi Becali a intrat în direct după eşecul contra Craiovei şi a şocat pe toată lumea: ”Gâlcă nu e de talia mea. Bine că mi-aţi adus antrenori cu care să mă lupt!” | VIDEO EXCLUSIV

”Am avut şanse de a marca şi trebuia să fim şi mai concentraţi”. Reacţia lui Elias Charalambous, după primul eşec în play-off ”Am avut şanse de a marca şi trebuia să fim şi mai concentraţi”. Reacţia lui Elias Charalambous, după primul eşec în play-off

Cristian Ciocan a fost învins de Joe Joyce, pe Wembley Arena, într-un meci la categoria grea

Box Publicat pe 3 iul 2022

Cristian Ciocan (34 de ani) a pierdut prin KO tehnic în repriza a patra meciul pentru centurile WBO International şi WBC Silver la categoria grea

În înfruntarea care a avut loc pe Wembley Arena, britanicul Joe Joyce (36 de ani) a început mult mai agresiv, punându-l în dificultate pe Cristian Ciocan, care a fost numărat pentru prima oară în repriza a treia.

În repriza a patra, Ciocan a fost numărat de două ori, iar atunci când a fost pus jos pentru a treia oară, arbitrul Victor Loughlin a oprit lupta, acordându-i victoria prin KO tehnic britanicului Joe Joyce, după numai un minut şi 20 de secunde scurse din repriza a patra.

Cristian Ciocan, care luptă sub numele Christian Hammer şi locuieşte în Germania, se află la a 10-a înfrângere în cariera de profesionist. Joe Joyce este neînvins, având 14 victorii, din care 13 prin KO.