VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor
Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin
VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid
VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă
”Nu va rămâne din vară”. Nelu Varga a anunţat ce jucător nu vrea Dan Petrescu la CFR ”Nu va rămâne din vară”. Nelu Varga a anunţat ce jucător nu vrea Dan Petrescu la CFR
E gata! Vedeta FCSB nu mai pleacă în această vară! MM Stoica aruncă bomba: ”E peste toţi care au fost!”

Doar ce şi-a pus antrenor, iar la debutul lui deja a fost văzut cu un alt tehnician în lojă: ”De ce să se supere Trică?” | VIDEO EXCLUSIV

FC U Craiova 1948 Publicat pe 8 apr 2024

Poli Iaşi a remizat, luni, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa Universitatea Craiova, într-un meci din etapa a treia a play-out-ului Superligii.

În minutul 16, un gol al oltenilor a fost anulat pentru ofsaid, după consultarea VAR.

De asemenea, în minutul 30 arbitrul a dictat penalty pentru FCU, dar decizia a fost anulată tot după consultarea VAR.

După meci, Adrian Mititelu a vorbit despre relaţia pe care o are cu Marius Croitoru.

”De ce să se supere Trică?”

”Marius Croitoru este prietenul meu. El a vrut să vadă meciul şi l-am chemat la noi la lojă. El locuieşte în Bacău, aproape de Iaşi, la o oră cu maşina.

A fost un meci de prima ligă în care a jucat fost lui echipă. Chiar dacă am zis anumite lucruri când a plecat de la FC U Craiova 1948, m-am împăcat ulterior cu el.

De ce să îl deranjeze pe Trică? Şi el a venit la meci la Craiova când era altcineva antrenor”, a declarat Adrian Mititelu, la Prima Sport.