Următoarea lovitură dată de Gică Hagi? Ionuţ Cojocaru este pe lista a două echipe din Anglia Următoarea lovitură dată de Gică Hagi? Ionuţ Cojocaru este pe lista a două echipe din Anglia
Noul antrenor al Rapidului îl costă enorm pe Dan Şucu. Suma pe care Neil Lennon o va împărţi cu staff-ul adus din străinătate Noul antrenor al Rapidului îl costă enorm pe Dan Şucu. Suma pe care Neil Lennon o va împărţi cu staff-ul adus din străinătate
Clauza din contractul lui Zeljko Kopic Clauza din contractul lui Zeljko Kopic
Lovitură pe piaţa de mercato! Adrian Mazilu, dorit de un club din România ce atacă titlul în sezonul viitor Lovitură pe piaţa de mercato! Adrian Mazilu, dorit de un club din România ce atacă titlul în sezonul viitor
Comisia de Disciplină a anunţat sancţiunile după eliminările de la meciul Dinamo – UTA Arad Comisia de Disciplină a anunţat sancţiunile după eliminările de la meciul Dinamo – UTA Arad
Viorel Hizo a prefaţat finala Cupei României. "Sibiul merită" Viorel Hizo a prefaţat finala Cupei României. "Sibiul merită"

Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre”

CFR Cluj Publicat de Tudor Moisa pe 29 apr 2024

CFR Cluj a învins-o pe Sepsi. scor 2-1, duminică seară.

Deşi au evoluat cu doi oameni în plus pentru toată durata reprizei secunde, ardelenii au obţinut cu greu succesul. Ambele reuşite au fost semnate de Karlo Muhar, care a adus victoria în minutul 90+6.

Mihai Stoica s-a declarat impresionat de sezonul făcut de mijlocaş. Oficialul campioanei a remarcat şi faptul că Muhar face o stagiune foarte bună din punct de vedere ofensiv.

”Voiam să mă uit pe ciferele lui Muhar în Bulgaria pentru că acolo nu cred că avea cifrele ăstea!

El era un număr 6, joacă acum mult mai aproape de poarta adversă şi are realizări. Are 14 goluri marcate la CFR şi înainte a marcat 3-4. Recordul lui era de două goluri pe sezon! Stă bine de tot la cifre”, a spus Mihai Stoica, la Orange Sport.