MM Stoica nu a mai suportat şi i-a dat replica lui Tudorel Stoica: „O mare dezamăgire” MM Stoica nu a mai suportat şi i-a dat replica lui Tudorel Stoica: „O mare dezamăgire”
Un superstar de la Bayern Munchen i-a cerut lui Claudiu Keşeru să facă schimb de tricouri | VIDEO EXCLUSIV Un superstar de la Bayern Munchen i-a cerut lui Claudiu Keşeru să facă schimb de tricouri | VIDEO EXCLUSIV
Teodora Albon şi Roxana Ivanov vor oficia la turneul final Women’s EURO U17 Teodora Albon şi Roxana Ivanov vor oficia la turneul final Women’s EURO U17
Costin Lazăr revine pe banca tehnică. Destinaţie surprinzătoare pentru fostul rapidist Costin Lazăr revine pe banca tehnică. Destinaţie surprinzătoare pentru fostul rapidist
Abadallah, suspendare uriaşă după intrarea extrem de dură la Romario Benzar Abadallah, suspendare uriaşă după intrarea extrem de dură la Romario Benzar
TAS a suspendat sancţiunea lui Gabigol, care poate astfel să joace din nou TAS a suspendat sancţiunea lui Gabigol, care poate astfel să joace din nou

Mihai Stoica, dezlănţuit după partida din Ardeal! ”U Cluj trebuia să rămână în 10 din minutul 20”

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe 20 feb 2024

FCSB a remizat, scor 0-0, pe terenul Universităţii Cluj, luni seară.

Deşi partida a fost una ştearsă, iar greşeli de arbitraj nu au existat, Mihai Stoica consideră că FCSB a fost dezavantajată şi nu a ezitat să atace presa, din nou, nejustificat.

”Că aproape toată presa scrisă/vorbită e total contra noastră nu e o noutate. Ce nu pricep e altceva. De ce oamenii care pretind că susţin această echipă şi sunt activi pe FB (n.r. - Facebook) găsesc explicaţii la acest 0-0.

Că nu e Compagno, că lotul e subţire, că a plecat Djokovic, dar nu realizează că U Cluj trebuia să rămână în 10 din minutul 20 şi că Roger îi dă peste picior lui Octavian. Fără erori de arbitraj, am bătut 3-0 la Craiova. Fără Compagno şi Djokovic”, a scris acesta pe reţelele de socializare.

U Cluj a avut şansa victoriei

Universitatea Cluj a avut cea mai mare ocazie a partidei, Dan Nistor ratând un penalti, în minutul 16. Şi în repriza a doua a continuat asaltul ardelenilor, FCSB nereuşind să trimită vreun şut pe poartă în parta secundă.