Dennis Man s-a decis! A anunţat în presa italiană unde vrea să joace Dennis Man s-a decis! A anunţat în presa italiană unde vrea să joace
Măldărăşanu a răbufnit, după ce Hermannstadt a întrerupt seria de 20 de meciuri fără eşec acasă. ”Lumea poate să comenteze ce vrea” Măldărăşanu a răbufnit, după ce Hermannstadt a întrerupt seria de 20 de meciuri fără eşec acasă. ”Lumea poate să comenteze ce vrea”
VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova 2-0, în direct la Prima Sport 1! Pop dublează avantajul gazdelor VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova 2-0, în direct la Prima Sport 1! Pop dublează avantajul gazdelor
Jaqueline Cristian a acces în turul doi al calificărilor la Roma Jaqueline Cristian a acces în turul doi al calificărilor la Roma
”Din când în când, trebuie să fim şi noi şmecheri”. Tony, aproape să o salveze pe Poli Iaşi ”Din când în când, trebuie să fim şi noi şmecheri”. Tony, aproape să o salveze pe Poli Iaşi
Un fotbalist a fost rănit într-un atac cu acid la un centru comercial Un fotbalist a fost rănit într-un atac cu acid la un centru comercial

Motivul pentru care favoritul lui Gigi Becali de la FCSB a renăscut: ”Au plecat Tănase şi toţi prietenii lui. Echipa naţională trebuie să se folosească de el!” | VIDEO EXCLUSIV

FCSB Publicat pe 11 apr 2023

Echipa CFR Cluj a încheiat la egalitate duminică, pe teren propriu, scor 1-1, meciul disputat în compania formaţiei FCSB, în etapa a treia din play-off-ul Superligii.

Clujenii au cerut penalty chiar în minutul 1, când au reclamat că Iulian Cristea a comis henţ în careu. În minutul 19 gazdele au deschis scorul, la o minge respinsă de Târnovanu, Bîrligea a înscris din careu.

Bucureştenii au egalat în minutul 68, când Florinel Coman a marcat dintr-o lovitură liberă executată perfect. În minutul 90 arbitrul Radu Petrescu a anulat un gol al lui Omrani, pentru ofsaid, după ce a fost consultat sistemul VAR.

Coman a marcat un gol incredibil cu CFR şi a avut evoluţii bune în ultima vreme după ce şi-a recâştigat postul de titular. Dan Alexa l-a analizat pe şeptarul lui Gigi Becali. El susţine că echipa naţională trebuie să se folosească de abilităţile atacantului.

”Au plecat Tănase şi toţi prietenii lui. Echipa naţională trebuie să se folosească de el!”

”Cred că a ajuns la o maturitate. Au plecat toţi prietenii lui. Tănase a plecat. Tot timpul a fost Mbappe. Cel mai talentat, zeci de milioane de euro... A avut foarte multe accidentări.

M-aş bucura pentru el să o ţină tot aşa. Este un jucător de excepţie. Echipa naţională trebuie să se folosească de el”, a spus Dan Alexa, la PrimaSport.