FRF a anunţat echipele care au primit licenţa pentru cupele europene! Ce se întâmplă cu Corvinul Hunedoara FRF a anunţat echipele care au primit licenţa pentru cupele europene! Ce se întâmplă cu Corvinul Hunedoara
Irina Bara a fost învinsă în sferturi la turneul de la Oeiras Irina Bara a fost învinsă în sferturi la turneul de la Oeiras
Canotaj | Patru echipaje tricolore s-au calificat vineri în finalele pentru medalii. În total, sunt zece bărci ale României în finalele A

Apariţie specială la Paris! România va avea reprezentare în concursul de iahting Apariţie specială la Paris! România va avea reprezentare în concursul de iahting
5 vinuri româneşti pentru Paşte de la 4 experţi Unvinpezi.ro 5 vinuri româneşti pentru Paşte de la 4 experţi Unvinpezi.ro
Formula 1 | Hülkenberg va părăsi Haas şi va deveni primul recrut al Audi

OFICIAL | Meciul Barcelona - Napoli, din optimile Champions League se joacă fără spectatori

Champions League Publicat pe 10 mar 2020
  • Barcelona - Napoli, miercuri, 18 martie, de la 22:00, LIVE pe LOOK PLUS.

Organizatorii partidei au decis astăzi ca manşa retur a confruntării Barcelona - Napoli să se joace cu porţile închise, din cauza epidemiei de coronavirus.

În tur, cele două formaţii au remizat, scor 1-1, iar decizia UEFA vine după ce aceeaşi măsură a fost aplicată mai multor partide programate în această perioadă în Italia, Spania sau Franţa.

Partida PSG - Dortmund, din această spătămână se va juca tot fără spectatori, cum este şi cazul meciului Sevilla - AS Roma, din optimile Europa League.

Şi în România s-a luat măsura ca toate evenimentele sportive să se desfăşoare fără spectatori, în timp ce în Italia campionatul de fotbal a fost suspendat până în aprilie.