Mihai Stoica a numit cel mai bun atacant român | EXCLUSIV Mihai Stoica a numit cel mai bun atacant român | EXCLUSIV
VIDEO | Bayern - Real Madrid, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Deplasare complicată pentru formaţia spaniolă VIDEO | Bayern - Real Madrid, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Deplasare complicată pentru formaţia spaniolă
VIDEO | Barcelona - Valencia 4-2. Catalanii revin pe locul secund, însă mai au şanse infime la titlu VIDEO | Barcelona - Valencia 4-2. Catalanii revin pe locul secund, însă mai au şanse infime la titlu
Nigeria a anunţat numele noului selecţioner Nigeria a anunţat numele noului selecţioner
”După ce au bătut pe FCSB, s-au crezut campioni!”. Vasile Miriuţă ”răsuceşte cuţitul în rana” Giuleştenilor după ce au pierdut şi cu Universitatea Craiova | VIDEO EXCLUSIV

Genoa - Cagliari 3-0. Gazdele îşi asigură rămânerea în Serie A Genoa - Cagliari 3-0. Gazdele îşi asigură rămânerea în Serie A

VIDEO | Teatru de război pe "Arcul de Triumf"

Fotbal Romania Publicat de Tudor Moisa pe 8 mar 2024

Nebunie în toată regula pe "Arcul de Triumf".

După incidentele de dinaintea partidei, haosul a continuat şi pe stadion. Cu aproximativ 15 minute înainte de startul de partidei dintre Dinamo şi UTA, fanii dinamovişti au aruncat cu torţe înspre galeria oaspeţilor. Alături de fanii arădeni sunt şi cei de la CSA Steaua.

Până la urmă, dinamoviştii au pătruns pe gazon, iar steliştii le-au urmat exemplul. Jandarmeria a intervenit foarte greu în mijlocul ultraşilor şi a fost nevoie de utilizarea gazelor lacrimogene pentru a linişti spiritele.

Până la urmă, situaţia s-a aplanat, iar startul partidelor a fost întârziat cu aproape 10 minute.