Formula 1 | Hülkenberg va părăsi Haas şi va deveni primul recrut al Audi

Ultimă oră! Transferul lui Coman în Qatar, prăbuşit? Becali a făcut anunţul: ”Poate să îmi aducă 50 de milioane şi să îl dau cu 5 milioane?”

Cine ar trebui să apare la EURO? Verdict clar dat: ”El are o mare problemă la centrări!” | VIDEO EXCLUSIV

E gata! Cine va arbitra derby-ul FCSB – Farul. Echipa lui Becali poate câştiga titlul

Romario s-a antrenat pentru prima dată în 16 ani: "Sunt rupt de oboseală, o să vină targa să mă ia"

Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu

VIDEO | UN ÎNGER PENTRU PARISUL MAGIC! ANGEL DI MARIA A REUŞIT „DUBLA” ÎN DERBY-UL CU REAL MADRID

Champions League Publicat pe 18 sep 2019

Paris Saint Germain a făcut un meci de excepţie cu Real Madrid, scor 3-0, în această seară, în cadrul grupei A din Champions League. Argentinianul Angel Di Maria a fost eroul francezilor. În direct pe LOOK PLUS, Di Maria a deschis scorul în minutul 14 şi l-a majorat în minutul 33. Di Maria a irosit două situaţii enorme, într-un meci în care parizienii au ratat ocazii cât pentru trei-patru meciuri. Scorul final a fost stabilit de Meunier, care a fructificat în prelungiri un contraatac-şcoală purtat de francezi.

De cealaltă parte, Real a înscris de două ori, însă de fiecare dată golul a fost anulat pe bună dreptate. În prima repriza, Gale a trimis în plasă, după ce în prealabil a făcut henţ, iar în repriza secundă a fost rândul lui Benzema să-l învingă pe Navas, dar reuşita sa a fost anulată pentru un ofsaid.

Tot azi, în aceeaşi grupă, Club Brugge a terminat la egalitate cu Galatasaray (0-0). Etapa viitoare de Champions League, pe 1 octombrie, PSG se deplasează la Istanbul pentru meciul cu Galatasaray, iar Real Madrid îi va înftunta pe teren propriu pe belgienii de Club Brugge.