VIDEO | Nicuşor Bancu speră să prindă locul doi. ”Suntem acolo, se va juca până în ultima etapă” VIDEO | Nicuşor Bancu speră să prindă locul doi. ”Suntem acolo, se va juca până în ultima etapă”
VIDEO | Scene ireale în Giuleşti! Iacob a fost înjurat de un fan şi a sărit la bătaie VIDEO | Scene ireale în Giuleşti! Iacob a fost înjurat de un fan şi a sărit la bătaie
Marius Şumudică, revenire de senzaţie în Superligă. Anunţul a fost făcut: ”El va fi noul antrenor!”

VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor
Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin
VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid

VIDEO | Victor Piţurcă ar fi mândru! Cum s-a apărat Luton înaintea golului senzaţional marcat de Manchester City

Premier League Publicat de Tudor Moisa pe 13 apr 2024

Manchester City şi Luton se întâlnesc astăzi, în direct la Prima Sport 3 şi online pe PrimaPlay.ro.

Deşi erau conduşi cu 1-0, jucătorii lui Luton au oferit nişte imagini antologice. Pe atacurile lui City, până şi cel mai avansat fotbalist se afla în ultimii 25 de metri.

Mai mult decât atât, la faza premergătoare cornerului din care Kovacic a înscris un gol senzaţional, toţi jucătorii lui Luton au ajuns să stea în careu!