Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele" Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele"
NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren" NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren"
OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu
Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră
Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie
Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători

VIDEO ǀ Victorie pentru Juventus, remiză pentru Napoli în Serie A

Juventus Publicat pe 1 sep 2022

Formaţia Juventus Torino a învins, miercuri seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa Spezia, într-un meci din etapa a patra a campionatului Italiei.

Au marcat Vlahovic 9‘ şi Milik 90‘+2.

Tot miercuri, Napoli a terminat la egalitate cu Lecce, scor 1-1. Au înscris Elmas 27’ pentru Napoli şi Colombo 31’ pentru Lecce. În minutul 25, Lecce a ratat un penalty prin Colombo.

Ultimele partide ale etapei, Atalanta – Torino şi Bologna – Salernitana, au loc joi.