VIDEO | PSG - Borussia Dortmund, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Parizienii, în continuare favoriţi VIDEO | PSG - Borussia Dortmund, astăzi, de la ora 22:00, în direct la Prima Sport 1! Parizienii, în continuare favoriţi
VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Gazdele pot promova în Superliga VIDEO | Gloria Buzău - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 19:00, în direct la Prima Sport 1! Gazdele pot promova în Superliga
VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii” VIDEO | Crystal Palace - Manchester United 4-0. Eşec usturător suferit de ”diavolii roşii”
VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2 VIDEO | Udinese - Napoli 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi” Costel Gâlcă bate echipa cu care a cucerit titlul. ”Sunt meciuri decisive pentru noi”
Chiar dacă a luat campionatul, Becali nu s-a putut abţine şi a pus la zid mai mulţi jucători de la FCSB, după eşecul contra Craiovei: ”Doar el a fost mai viu!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”

Dinamo Publicat de Daian Cutu pe 26 apr 2024

Dinamo a remizat pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa FC Voluntari, într-un meci din etapa a şaptea a play-out-ului Superligii.

Gnahore a deschis scorul în minutul 35, printr-un şut deviat care a ajuns cu noroc în poartă. Ilfovenii au egalat două minute mai târziu, prin Cascini.

Zeljko Kopic (46 de ani) nu s-a ferit de cuvinte şi a punctat că situaţia lui Dinamo este extrem de grea.

”A fost al treilea meci în şapte zile. Avem timp să ne gândim la următorul meci. Avem destul timp. Băieţii au înţeles situaţia. În ultimele jocuri am luat goluri în ultimele minute. Azi am luat în prima repriză.

Normal că sunt supăraţi suporterii. Ei sunt mereu în spatele nostru şi ne susţin. E responsabilitatea mea, a noastră să facem lucrurile mai bune.

Această perioadă a fost foarte grea. Acum e foarte greu, pentru că sunt doar două jocuri”,