Poli Iaşi - FCSB 1-1, LIVE pe Look Plus, de la 21:45. Andrei Istrate marchează primul său gol în Liga 1. Andrei Cristea restabileşte egalitatea Poli Iaşi - FCSB 1-1, LIVE pe Look Plus, de la 21:45. Andrei Istrate marchează primul său gol în Liga 1. Andrei Cristea restabileşte egalitatea
Napoli, victorie la scor de tenis cu Genoa. AC Milan cu Tătăruşanu rezervă, un nou succes în Serie A Napoli, victorie la scor de tenis cu Genoa. AC Milan cu Tătăruşanu rezervă, un nou succes în Serie A
Emil Săndoi, euforic după remiza cu CFR Cluj. ”Dacă stau să mă gândesc la ocaziile clare pe care le-am avut în prima repriză şi în a doua repriză, prin Daniel Florea, poate chiar reuşeam să producem surpriza” Emil Săndoi, euforic după remiza cu CFR Cluj. ”Dacă stau să mă gândesc la ocaziile clare pe care le-am avut în prima repriză şi în a doua repriză, prin Daniel Florea, poate chiar reuşeam să producem surpriza”
Manchester City, învinsă la scor de Leicester City în Premier League. Jamie Vardy a reuşit un hat-trick Manchester City, învinsă la scor de Leicester City în Premier League. Jamie Vardy a reuşit un hat-trick
Galatasaray - Fenerbahce 0-0. Derby nedecis pe malul Bosforului Galatasaray - Fenerbahce 0-0. Derby nedecis pe malul Bosforului
Brigadă de arbitri din Croaţia la CFR Cluj - KuPS Kuopio, din play-off-ul Ligii Europa Brigadă de arbitri din Croaţia la CFR Cluj - KuPS Kuopio, din play-off-ul Ligii Europa

Keşeru, Moţi şi Grigore au fost titulari, dar nu au putut opri eliminarea lui Ludodgorets

Champions League Publicat de Daian Cutu pe 26 aug 2020

Ludodgorets a pierdut acasă, cu scorul de 1-0, contra lui Midtjylland, în turul II preliminar al Champions League.

Colonia de români a campioanei Bulgariei a fost în prim plan, dar nu a putut înclina favorabil lor partida. Moţi şi Grigore au fost integralişti, în timp ce Keşeru a bifat 54 de minute.

Unicul gol al partidei a venit în minutul 78, de la Junior Brumado.