Meci dramatic în Serie A! Inter era condusă cu 2-0 în minutul 62, dar apoi a urmat o cursă de urmărire spectaculoasă Meci dramatic în Serie A! Inter era condusă cu 2-0 în minutul 62, dar apoi a urmat o cursă de urmărire spectaculoasă
Hermannstadt - Universitatea Craiova, de la 21:45 pe Look Sport+. Echipele de start Hermannstadt - Universitatea Craiova, de la 21:45 pe Look Sport+. Echipele de start
Victorie la scor de neprezentare pentru Chelsea, în deplasare, cu Burnley Victorie la scor de neprezentare pentru Chelsea, în deplasare, cu Burnley
VIDEO | Ploaie de goluri în FC Botoşani - UTA Arad. ”Bătrâna Doamnă” nou-promovată a produs surpriza VIDEO | Ploaie de goluri în FC Botoşani - UTA Arad. ”Bătrâna Doamnă” nou-promovată a produs surpriza
Reacţia care îl vizează în mod direct pe Ianis Hagi: ”M-am săturat să tot aud oameni care au o problemă” Reacţia care îl vizează în mod direct pe Ianis Hagi: ”M-am săturat să tot aud oameni care au o problemă”
Dinamo trebuie să schimbe de urgenţă ceva. De ce nu se integrează fotbaliştii spanioli Dinamo trebuie să schimbe de urgenţă ceva. De ce nu se integrează fotbaliştii spanioli

Lampard s-a săturat de Kepa. Inlocuitorul lui face vizita medicală, iar apoi semnează

Chelsea Publicat de Daian Cutu pe 22 sep 2020

Kepa are un start de sezon cu evoluţii slabe, iar cei de la Chelsea nu mai au răbdare cu portarul spaniol. Înlocuitorul său a aterizat la Londra, va face vizita medicală, iar dacă totul este bine va semna cu trupa lui Frank Lampard.

Conform jurnaliştilor de la Daily Mail, pe listă au mai fost: Andre Onana, de la Ajax, Nick Pope de la Burnley, Roman Burki de la Borussia Dortmund şi Mike Maignan de la Lille.

Mendy ar fi al 8-lea transfer făcut de Chelsea în această vară după: Hakim Ziyech, Timo Werner, Xavier Mbuyamba, Ben Chilwell, Thiago Silva, Malanga Sarr şi Kai Havertz