PROGRAMUL COMPLET AL POSTURILOR DE TELEVIZIUNE LOOK, PÂNĂ JOIA VIITOARE. CE MECIURI SĂ NU RATEZI - LOOKSPORT
Skip to content
Bundesliga Champions League Cupa României Europa League Formula 1 La Liga Liga I Liga II Ligue 1 Noutăți Primeira Liga Serie A Superlig Tenis ATP Uncategorized Video

PROGRAMUL COMPLET AL POSTURILOR DE TELEVIZIUNE LOOK, PÂNĂ JOIA VIITOARE. CE MECIURI SĂ NU RATEZI

Partidele din cadrul „16-milor” Cupei României vor fi transmise în direct de posturile LOOK începând de marți, 24 septembrie. Evident, posturile LOOK vor continua să transmită și în această perioadă toate meciurile din Liga 1, dar și cele mai importante partide din cele mai tari campionate ale Europei, confruntări pe care nu ai voie să le ratezi dacă ești microbist. Iată mai jos programul acestei săptămâni:

ORĂ ZI MECI

Marți – 24 septembrie

16.30 marti LOOK PLUS UTA – Dinamo (Cupa Romaniei)
19.15 marti LOOK SPORT Concordia Chiajna – FC Voluntari (Cupa Romaniei)
20.00 marti LOOK SPORT 2 Verona – Udinesse (Italia)
20.00 marti LOOK SPORT 3 Dijon – Marseille (Franta)
21.30 marti LOOK PLUS U Craiova 1948 -U Cluj (Cupa Romaniei)
22.00 marti LOOK SPORT Barcelona – Villareal (Spania)
22.00 marti LOOK SPORT 2 Verona – Juventus (Italia)
22.00 marti LOOK SPORT 3 Moncaco – Nice (Franta)

Miercuri – 25 septembrie

16.00 miercuri LOOK SPORT Chindia Targoviste – Hermannstadt (Cupa Romaniei)
18.45 Miercuri LOOK PLUS CSM Resita – Universitatea Craiova (Cupa Romaniei)
19.00 Miercuri LOOK SPORT 3 Handbal Masculin – Dinamo Bucuresti – GOG (Liga Campionilor)
20.00 Miercuri LOOK SPORT Mallorca – Atletico Madrid (Spania)
20.00 Miercuri LOOK SPORT 2 AS Roma – Atalanta (Italia)
21.30 Miercuri LOOK PLUS FC Botosani – CFR Cluj (Cupa Romaniei)
22.00 Miercuri LOOK SPORT Real Madrid – Osasuna (Spania)
22.00 Miercuri LOOK SPORT 2 Inter Milan – Lazio (Italia)
22.00 Miercuri LOOK SPORT 3 PSG – Reims (Franta)

Joi – 26 septembrie

16.00 joi LOOK SPORT Sanatatea Cluj – Viitorul (Cupa Romaniei)
18.45 joi LOOK PLUS Rapid Bucuresti –Poli Iasi (Cupa Romaniei)
20.00 joi LOOK SPORT Eibar – Sevilla (Spania)
21.30 joi LOOK PLUS Metaloglobus – FCSB (Cupa Romaniei)
22.00 joi LOOK SPORT AC Torino – AC Milan (Italia)
22.00 joi LOOK SPORT 2 Real Sociedad – Deportivo Alaves (Spania)

Vineri – 27 septembrie

18.00 vineri LOOK PLUS Csikszereda – U Cluj (Liga 2)
20.30 vineri LOOK PLUS Dinamo – voluntari (liga 1)
21.30 vineri LOOK SPORT 2 Union Berlin – Frankfurt (Germania)
21.30 vineri LOOK SPORT 3 Tenis ATP : Zhuai Open – Sferturi de final (1)
22.00 vineri LOOK SPORT Villareal – Bets (Spania)
23.30 vineri LOOK SPORT 3 Tenis ATP : Zhuai Open – Sferturi de final (2)

Sâmbătă – 28 septembrie


01.30 sambata LOOK SPORT 3 Tenis ATP : Zhuai Open – Sferturi de final (3)
03.30 sambata LOOK SPORT 3 Tenis ATP : Zhuai Open – Sferturi de final (4)
10.15 sambata LOOK SPORT 3 Formula 3 : Marele Premiul al Rusiei – Prima Cursa
12.00 sambata LOOK PLUS FC Arges – Turris Oltul (Liga 2)
14.30 sambata LOOK PLUS Hermannstadt – FC Botosani (Liga 1)
14.30 sambata LOOK SPORT 3 Lyon – Nantes (Franta)
15.00 sambata LOOK SPORT Formula 1: Marele Premiu al Rusiei (calificari)
16.00 sambata LOOK SPORT Juventus Torino – SPAL (Italia)
16.30 sambata LOOK SPORT 2 Paderborb – Bayern Munchen (Germania)
16.45 sambata LOOK SPORT 3 Formula 2: Marele Premiu al Rusiei – Prima Cursa
17.00 sambata LOOK PLUS Getafe – Barcelona (Spania)
18.30 sambata LOOK SPORT 3 Bordeaux – PSG (Franta)
19.30 sambata LOOK PLUS Chindia – Astra Giurgiu (Romania)
19.30 sambata LOOK SPORT Dortmund – Werder Bremen (Germania)
20.00 sambata LOOK SPORT 2 Galatasaray – Fenerbahce (Turcia)
21.00 sambata LOOK SPORT 3 Handbal Masculin – Porto -Kielce (Liga Campionilor)
21.45 sambata LOOK SPORT Sassuolo – Atalanta (Italia)
22.00 sambata LOOK PLUS Ateltico Madrid – Real Madrid (Spania)

Duminică – 29 septembrie

01.00 Duminica LOOK SPORT 3 Tenis ATP : Zhuai Open – Semifinale
03.00 Duminica LOOK SPORT 3 Tenis ATP : Zhuai Open – Semifinale
09.45 Duminica LOOK SPORT 3 Formula 3 : Marele Premiul al Rusiei – A doua Cursa
11.15 Duminica LOOK SPORT 3 Formula 2: Marele Premiu al Rusiei – A doua Cursa
12.00 Duminica LOOK PLUS Metaloglobus – Rapid (Liga 2)
13.00 Duminica LOOK SPORT 2 Espanyol – Valladolid (Spania)
13.30 Duminica LOOK SPORT Napoli -Brescia (Italia)
14.00 Duminica LOOK PLUS Formula 1: Marele Premiu al Rusiei
16.00 Duminica LOOK SPORT Lazio – Genoa (Italia)
16.00 Duminica LOOK SPORT 3 Strasbourg – Montpellier (Franta)
16.30 Duminica LOOK SPORT 2 Fortuna Dusseldorf – Freiburg (Germania)
17.00 Duminica LOOK PLUS Clineceni – FCSB (Liga1 )
18.00 Duminica LOOK SPORT 3 Handbal Masculin – Motor Zaporoje – Vardar (Liga Campionilor)
19.00 Duminica LOOK SPORT FC Koln – Hertha Berlin (Germania)
19.00 Duminica LOOK SPORT 2 Viktoria Plzen – Sparta Praga (Cehia)
20.00 Duminica LOOK SPORT 3 Handbal Masculin – Montpellier – Veszprem (Liga Campionilor)
20.30 Duminica LOOK PLUS CFR Cluj – Gaz Metan Medias (Liga 1)
21.45 Duminica LOOK SPORT Milan – Fiorentina (Italia)
22.00 Duminica LOOK SPORT 2 Marseille – Rennes (Franta)
22.00 Duminica LOOK SPORT 3 Rio Ave – FC Porto (Portugalia)

Luni – 30 septembrie

03.00 Luni LOOK SPORT 3 Tenis ATP : Zhuai Open – Finala
18.00 Luni LOOK SPORT Politehnica Iasi – Sepsi Sf Gheorghe (Liga 1)
20.30 Luni LOOK PLUS Universitatea Craiova – Viitorul (Liga 1)
21.45 Luni LOOK SPORT Parma – Torino (Italia)
22.15 Luni LOOK SPORT 2 Aves – Sporting Lisabona (Portugalia)

MARȚI – 1 octombrie

15.00 marti LOOK SPORT Juventus Torino – Leverkusen (Youth League)
17.00 marti LOOK SPORT 2 Tottenham – Bayern Munchen (Youth League)
17.45 marti LOOK SPORT Petrolul – Mioveni (Liga 2)
19.55 marti LOOK PLUS Real Madrid –Club Brugges (UCL)
19.55 marti LOOK SPORT Atalanta Bergamo – Sahtior Donetk (UCL)
22.00 marti LOOK PLUS Juventus Torino – Leverkusen (UCL)
22.00 marti LOOK SPORT Tottenham – Bayern Munchen (UCL)
22.00 marti LOOK SPORT 2 Galatasaray – PSG (UCL)
22.00 marti LOOK SPORT 3 Manchester City – Dinamo Zagreb (UCL)

Miercuri – 2 octombrie

15.00 miercuri LOOK SPORT Lille – Chelsea (Youth League)
17.00 miercuri LOOK SPORT Barcelona – Inter Milano (Youth League)
19.55 miercuri LOOK PLUS Slavia Praga – Borussia Dortmund (UCL)
19.55 miercuri LOOK SPORT Genk – Napoli (UCL)
22.00 miercuri LOOK PLUS Barcelona – Inter Milano (UCL)
22.00 miercuri LOOK SPORT Valencia – Akax (UCL)
22.00 miercuri LOOK SPORT 2 Liverpool – Salzburg (UCL)
22.00 miercuri LOOK SPORT 3 Lille – Chelsea (UCL)

Joi – 3 octombrie

19.55 joi LOOK PLUS AZ Alkmaar – Manchester United (UEL)
‘19.55 joi LOOK SPORT Ferencvaros Budapesta – Ludogoret Razgrad (UEL)
19.55 joi LOOK SPORT 2 Feyenoord Rotterdam – FC Portio (UEL)
‘19.55 joi LOOK SPORT 3 TSKA Moscova – Espanyol Barcelona (UEL)
22.00 joi LOOK PLUS Celtic Glasgow – CFR Cluj (UEL)
22.00 joi LOOK SPORT Lazio Rennes (UEL)
22.00 joi LOOK SPORT 2 Arsenal Londra – Standard Liege (UEL)
22.00 joi LOOK SPORT 3 Sevilla – APOEL Nicosia (UEL)

2 comentarii pentru “PROGRAMUL COMPLET AL POSTURILOR DE TELEVIZIUNE LOOK, PÂNĂ JOIA VIITOARE. CE MECIURI SĂ NU RATEZI

  1. ATP ZHUHAI orele gresite la greu…Ca banuiesc ca nu dati inregistrat la 21:30 sau 2 noaptea cand se joaca dimineata la noi…Ultimul sfert incepe la 14:30 PM ora Romaniei, nu a lor…Hal de televiziune…Noroc ca avem Digi si Telekom , ca dupa voi…

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Intră să vezi ce meciuri sunt pentru tine