Formula 1 | Hülkenberg va părăsi Haas şi va deveni primul recrut al Audi

Ultimă oră! Transferul lui Coman în Qatar, prăbuşit? Becali a făcut anunţul: ”Poate să îmi aducă 50 de milioane şi să îl dau cu 5 milioane?”

Cine ar trebui să apare la EURO? Verdict clar dat: ”El are o mare problemă la centrări!” | VIDEO EXCLUSIV

E gata! Cine va arbitra derby-ul FCSB – Farul. Echipa lui Becali poate câştiga titlul

Romario s-a antrenat pentru prima dată în 16 ani: "Sunt rupt de oboseală, o să vină targa să mă ia"

Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu

Şumudică va fi suspendat din nou! Antrenorul român a primit cartonaşul galben în meciul cu Ankaragucu

Alte campionate externe Publicat de Andrei Ionascu pe 5 ian 2021

Marius Şumudică a intrat din nou în conflict cu arbitrii din Turcia. Antrenorul român a primit cartonaşul galben în timpul partidei Gaziantep - Ankaragucu şi va fi suspendat pentru runda următoare.

Şumudică a primit cartonaşul galben după doar 25 de minute, după ce l-a avertizat pe arbitru că adversarii trag de timp. Potrivit celor de la Gaziantep, antrenorul român i-a spus un singur cuvânt arbitrului: “Time” (“Cronometrul”).

Oficialii şi fanii echipei Gaziantep susţin că Marius Şumudică este o ţintă pentru arbitri, pe fondul faptului ca este singurul tehnician străin din campionat. Şumudică a primit cartonaşul galben şi în etapa trecută, cu Erzurum.

Gaziantep este foarte aproape de o nouă victorie, în condiţiile în care o conduce pe Ankaragucu cu 1-0 în minutul 75.

Alex Maxim a înscris în minutul 70. Alin Toşca este titular în centrul apărării.