VIDEO | Scene ireale în Giuleşti! Iacob a fost înjurat de un fan şi a sărit la bătaie VIDEO | Scene ireale în Giuleşti! Iacob a fost înjurat de un fan şi a sărit la bătaie
Marius Şumudică, revenire de senzaţie în Superligă. Anunţul a fost făcut: ”El va fi noul antrenor!”

VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 1-2. Oltenii dau lovitura în minutul 90+6 şi încheie speranţele giuleştenilor
Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin Nou-promovata Corona Braşov a cucerit titlul naţional la volei masculin
VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid VIDEO | Rafa Nadal is back! Calificare palpitantă în optimi la Madrid
VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă

VIDEO | Cu Ronaldo titular, Al Nassr se face de râs pe teren propriu! Înfrângere cu o echipă care se bate la retrogradare

Arabia Saudita Publicat pe 7 mar 2024

Al Nassr Riyadh a pierdut duelul de pe teren propriu cu formaţia Al-Raed, scor 1-3, într-un meci din etapa 23 a Saudi Pro League

• Partidele din Saudi Pro League se văd pe canalele Prima Sport

Al-Raed a deschis scorul în minutul 18, dar s-au văzut egalaţi de cei de la Al Nassr 6 minute mai târziu, prin reuşita lui Yahya.

Imediat după pauză, gazdele au trecut din nou la conducerea partidei, iar în minutul 87 au stabilit scorul final al meciului. S-a terminat 1-3, iar formaţia lui Cristiano Ronaldo rămâne pe locul 2, cu 53 de puncte, la 9 "lungimi" de liderul Al-Hilal, care are un meci mai puţin.