Formula 1 | Hülkenberg va părăsi Haas şi va deveni primul recrut al Audi

Ultimă oră! Transferul lui Coman în Qatar, prăbuşit? Becali a făcut anunţul: ”Poate să îmi aducă 50 de milioane şi să îl dau cu 5 milioane?”

Cine ar trebui să apare la EURO? Verdict clar dat: ”El are o mare problemă la centrări!” | VIDEO EXCLUSIV

E gata! Cine va arbitra derby-ul FCSB – Farul. Echipa lui Becali poate câştiga titlul

Romario s-a antrenat pentru prima dată în 16 ani: "Sunt rupt de oboseală, o să vină targa să mă ia"

Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu

VIDEO | LOVITURĂ DE TEATRU: MEDIAŞUL LUI EDI IORDĂNESCU E NOUL LIDER AL LIGII 1. CINE ÎI MAI POATE DETRONA

Video Publicat pe 31 aug 2019

Gaz Metan Mediaş este una dintre surprizele plăcute ale acestui debut de sezon. Echipa condusă de pe bancă de Edi Iordănescu a ajuns lider, după 8 etape, cel puţin până diseară, când va evolua campioana CFR Cluj,

Azi, medieşenii au reuşit să provoace prima înfrângere din acest sezon Politehnicii Iaşi, 3-2. Asta după ce moldovenii au condus cu 2-0, după dubla lui Bălan, din minutele 48 şi 52 (penalty) şi păreau că au meciul în mână.

Gazdele au revenit, iar după ce Constantin a redus diferenţa, în minutul 58, din penalty, Chamed a restabilit egalitatea, în minutul 67, iar Buş a marcat golul decisiv în minutul 73.

Surprinzător. Gaz Metan este pe primul loc în clasamentul provizoriu după 8 etape. Medieşenii au în acest moment 18 puncte, cu unul mai mult decât CFR, însă clujenii au un joc mai puţin şi vor întâlni pe Astra, diseară, de la 21.00, în direct pe Look Plus.. Dacă va câştiga sau va termina la egalitate în aceastî seară, CFR va reveni pe primul loc. Echipa lui Edi Iordănescu mai poate fi întrecută şi de Viitorul, care are în acest moment 15 puncte şi care va juca împotriva FCSB-ului, mâine.