Formula 1 | Hülkenberg va părăsi Haas şi va deveni primul recrut al Audi

Ultimă oră! Transferul lui Coman în Qatar, prăbuşit? Becali a făcut anunţul: ”Poate să îmi aducă 50 de milioane şi să îl dau cu 5 milioane?”

Cine ar trebui să apare la EURO? Verdict clar dat: ”El are o mare problemă la centrări!” | VIDEO EXCLUSIV

E gata! Cine va arbitra derby-ul FCSB – Farul. Echipa lui Becali poate câştiga titlul

Romario s-a antrenat pentru prima dată în 16 ani: "Sunt rupt de oboseală, o să vină targa să mă ia"

Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu

VIDEO | LYON ŞI ZENIT AU DAT-O LA PACE. RUŞII AU OBŢINUT UN PUNCT PREŢIOS ÎN FRANŢA

Video Publicat pe 17 sep 2019

Zenit Sankt Petersburg a obţinut un punct nesperat la Lyon, la finele unei partide în care francezii au ratat o mulţime de ocazii. Ruşii au deschis scorul în minutul 41 prin iranianul Sardar Azmoun, care a a făcut şah-mat defensiva gazdelor după o combinaţie cu Dzyuba.

Lyon a reuşit să restabilească egalitatea pe tabelă la cinci minute după reluarea jocului, când olandezul Memphis Depay a transformat un penalty. Acesta a fost şi scorul final, 1-1, chiar dacă francezii au mai irosit câteva ocazii imense până la final.