Irina Bara a fost învinsă în sferturi la turneul de la Oeiras Irina Bara a fost învinsă în sferturi la turneul de la Oeiras
Canotaj | Patru echipaje tricolore s-au calificat vineri în finalele pentru medalii. În total, sunt zece bărci ale României în finalele A

Apariţie specială la Paris! România va avea reprezentare în concursul de iahting Apariţie specială la Paris! România va avea reprezentare în concursul de iahting
5 vinuri româneşti pentru Paşte de la 4 experţi Unvinpezi.ro 5 vinuri româneşti pentru Paşte de la 4 experţi Unvinpezi.ro
Formula 1 | Hülkenberg va părăsi Haas şi va deveni primul recrut al Audi

Ultimă oră! Transferul lui Coman în Qatar, prăbuşit? Becali a făcut anunţul: ”Poate să îmi aducă 50 de milioane şi să îl dau cu 5 milioane?”

VIDEO | SUPER LEWANDOWSKI, 3 GOLURI ÎN SCHALKE - BAYERN, IAR BAVAREZII CÂŞTIGĂ FĂRĂ EMOŢII

Video Publicat pe 24 aug 2019

Bayern s-a impus fără probleme pe terenul lui Schalke 04 (3-0), toate cele trei goluri fiind marcate de polonezul Robert Lewandowski în minutele 20 (din penalty), 50 şi 75. Este prima victorie obţiuntă de bavarezi în acest debut de Bundesliga. În etapa inaugurală, Bayern nu a reuşit decât un rezultat de egalitate, 2-2 cu Hertha Berlin.