VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 0-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Ivan deschide scorul VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 0-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Ivan deschide scorul
E gata! Vedeta FCSB nu mai pleacă în această vară! MM Stoica aruncă bomba: ”E peste toţi care au fost!”

Florin Maxim vrea ca elevii săi să joace pentru fani. ”Tribuna e dornică şi vrea să vadă spectacol” Florin Maxim vrea ca elevii săi să joace pentru fani. ”Tribuna e dornică şi vrea să vadă spectacol”
Luis Rubiales neagă faptul că la Federaţia Spaniolă de Fotbal s-ar fi comis nereguli Luis Rubiales neagă faptul că la Federaţia Spaniolă de Fotbal s-ar fi comis nereguli
VIDEO | ”Spiritul şi atitudinea sunt importante”. Bogdan Andone reuşeşte un miracol la Botoşani VIDEO | ”Spiritul şi atitudinea sunt importante”. Bogdan Andone reuşeşte un miracol la Botoşani
Alexandru Musi, anunţ despre revenirea la FCSB. ”Eu vreau să joc, atâta tot” Alexandru Musi, anunţ despre revenirea la FCSB. ”Eu vreau să joc, atâta tot”

Încă o problemă la Bayern! Urmaşul lui Ribery s-a ”rupt” şi va rata returul cu Arsenal din Champions League

Bayern Munchen Publicat pe 10 apr 2024

Atacantul echipei Bayern Munchen, Serge Gnabry (28 de ani), nu va evolua în meciul de miercurea viitoare, împotriva echipei Arsenal, din manşa secundă a sferturilor de finală ale Ligii Campionilor. Internaţionalul german s-a accidentat la coapsa stângă

Serge Gnabry va lipsi la returul cu Arsenal, din Liga Campionilor

Atacantul va lipsi între două şi trei săptămâni din cauza unei rupturi musculare în partea din spate a coapsei stângi, suferită marţi, în prima manşă a sferturilor de finală ale Ligii Campionilor dintre Arsenal şi Bayern (2-2).

Prin urmare, el va rata returul de pe Allianz Arena, miercuri 17 aprilie (22:00).

Internaţionalul german (45 de selecţii, 22 de goluri), care a marcat golul egalizator împotriva fostului său club (2011-2016), a fost înlocuit în minutul 70 de Raphaël Guerreiro.