Dinamo - Astra, vineri, de la ora 21.00, în direct pe Look Sport. Cine şi pe cine (în)Groapă în Ştefan cel Mare? Oaspeţii, decimaţi de coronavirus Dinamo - Astra, vineri, de la ora 21.00, în direct pe Look Sport. Cine şi pe cine (în)Groapă în Ştefan cel Mare? Oaspeţii, decimaţi de coronavirus
VIDEO | FC Argeş - FC Voluntari se joacă, vineri, de la 18:00. Spectacolul din Casa Liga 1 se vede pe Look Sport VIDEO | FC Argeş - FC Voluntari se joacă, vineri, de la 18:00. Spectacolul din Casa Liga 1 se vede pe Look Sport
Astra, decimată de COVID-19! 12 noi cazuri înaintea meciului cu Dinamo. Mara: "Nu putem juca. Închidem clubul!". Partida echipei a doua, reprogramată de FRF! Astra, decimată de COVID-19! 12 noi cazuri înaintea meciului cu Dinamo. Mara: "Nu putem juca. Închidem clubul!". Partida echipei a doua, reprogramată de FRF!
Încă o opţiune pentru Koeman. Umtiti a revenit la antrenamente după patru luni de pauză Încă o opţiune pentru Koeman. Umtiti a revenit la antrenamente după patru luni de pauză
Focar de COVID-19 şi la CSM Reşiţa. Meciul cu Chiajna, anulat! Focar de COVID-19 şi la CSM Reşiţa. Meciul cu Chiajna, anulat!
Gheorghe Mustaţă, ferm în faţa lui Gigi Becali: ”Dacă ieşim să vorbim aşa pe la TV, doar de dragul de a vorbi, nu facem nimic!” Gheorghe Mustaţă, ferm în faţa lui Gigi Becali: ”Dacă ieşim să vorbim aşa pe la TV, doar de dragul de a vorbi, nu facem nimic!”

Se îngroaşă gluma! Râmnicu Vâlcea pierde al treilea meci consecutiv în grupele Ligii Campionilor şi cade pe ultimul loc

Handbal Publicat pe 26 sep 2020

SCM Râmnicu Vâlcea a fost învinsă de ŢSKA Moscova, azi, în deplasare, cu scorul de scor 30-20 (14-11). Întâlnirea a contat pentru etapa a treia din cadrul grupelor Ligii Campionilor la handbal feminin.

După o primă repriză echilibrată, în care rusoaicele au avut un uşor plus, concretizat şi pe tabelă (14-11), partea secundă le-a aparţinut clar gazdelor. Au fost 30 de minute în care jocul echipei din Râmnicu Vâlcea a fost mediocru, iar moscovitele au profitat din plin şi s-au desprins.

Tot azi, în aceeaşi grupă, Borussia Dortmund a trecut în deplasare de Podravka, scor 26-25.

După acest succes, ŢSKA face 5 puncte şi urcă pe primul loc în grupă. Pe poziţia secundă se află echipa franceză Brest Bretagne, iar pe 3 sunt danezele de la Odense. Ambele echipe au însă un meci mai puţin. SCM Râmnicu Vâlcea este ultima în această grupă şi nu are niciun punct după trei etape