El e atacantul dorit de Dinamo. De data asta, transferul se face pe bani El e atacantul dorit de Dinamo. De data asta, transferul se face pe bani
S-au stabilit brigăzile de arbitri ale meciurilor de vineri, din Casa Liga 1 S-au stabilit brigăzile de arbitri ale meciurilor de vineri, din Casa Liga 1
Academica Clinceni a adus un fotbalist din Argentina Academica Clinceni a adus un fotbalist din Argentina
Împrumuturile de la Hermannstadt nu sunt pe gratis. Caiado şi Karanovic au ajuns la FCSB pentru o sumă de bani + bonusuri de performanţă Împrumuturile de la Hermannstadt nu sunt pe gratis. Caiado şi Karanovic au ajuns la FCSB pentru o sumă de bani + bonusuri de performanţă
S-a stabilit programul din preliminariile C.M. 2022. Când debutează România S-a stabilit programul din preliminariile C.M. 2022. Când debutează România
E oficial! Romeo Surdu a preluat o echipă din Liga 3 E oficial! Romeo Surdu a preluat o echipă din Liga 3

VIDEO | ATENŢIE, S-A ÎNTORS KING ZLATAN! SUEDEZUL A MARCAT PRIMUL GOL DE LA REVENIREA LA MILAN

Video Publicat pe 11 ian 2020

Zlatan Ibrahomovic a revenit cu gol la AC Milan. E ştirea momentului, iar faptul că Milan s-a impus la Cagliari (2-0) trece în plan secund. În direct pe Look Plus, Leao a deschis scorul în primul minut al reprizei secunde, după care a venit rândul lui Imbrahimovic, în minutul 64. Servit excelent de Hernandez, suedezul a trimis în plasă, din interiorul careului şi a stabilit rezultatul final, 2-0 pentru oaspeţi.

După acest succes, Milan face 25 de puncte şi este pe locul 8. Şi chiar dacă este la 20 de puncte în urma marii rivale Inter, speranţa revine pe San Siro, după un sezon catastrofal. De cealaltă parte, Cagliari e pe poziţia a şasea având 29 de puncte.