LIVE VIDEO | Mioveni - Csikszereda 3-0, în direct la Prima Sport 1! Formaţia din Miercurea Ciuc, călcată în picioare LIVE VIDEO | Mioveni - Csikszereda 3-0, în direct la Prima Sport 1! Formaţia din Miercurea Ciuc, călcată în picioare
Ana Bogdan a fost eliminată în turul doi la Catalonia Open Ana Bogdan a fost eliminată în turul doi la Catalonia Open
Fără precedent! Unde vor sta suporterii CFR-ului la meciul cu FCSB Fără precedent! Unde vor sta suporterii CFR-ului la meciul cu FCSB
Motivele pentru care Edi Iordănescu nu a semnat prelungirea contractului Motivele pentru care Edi Iordănescu nu a semnat prelungirea contractului
Dinamo, campioană în Superligă! Statistica la care "câinii" nu au adversar Dinamo, campioană în Superligă! Statistica la care "câinii" nu au adversar
Oţelul Galaţi a reacţionat după ce a fost acuzată de blat Oţelul Galaţi a reacţionat după ce a fost acuzată de blat

VIDEO | Cagliari - Juventus 2-2. ”Bătrâna Doamnă” salvează remiza pe final graţie unui autogol

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 20 apr 2024

Juventus Torino a remizat, vineri seară, în deplasare, scor 2-2, cu echipa Cagliari, într-un meci din etapa a 33-a a campionatului Italiei, în care gazdele au condus cu 2-0.

Cagliari a marcat prin Gaetano ’30 şi Mina ’36.

Pentru Juventus au înscris Vlahovic ’61 şi Dossena ’87 (autogol).

Tot vineri, Lazio a învins în deplasare Genoa, scor 1-0. A marcat Luis Alberto, în minutul 67.

Partidele Empoli – Napoli şi Verona – Udinese au loc sâmbătă, meciurile Sassuolo – Lecce, Torino – Frosinone, Salernitana – Fiorentina şi Monza – Atalanta se vor disputa duminică, iar confruntările AS Roma – Bologna şi AC Milan – Inter sunt programate luni.