Andrei Cristea, cumpătat după remiza cu Dinamo. ”A fost o partidă de totul sau nimic pentru noi” Andrei Cristea, cumpătat după remiza cu Dinamo. ”A fost o partidă de totul sau nimic pentru noi”
Manchester United sparge puşculiţa pentru a aduce un fundaş de la Inter Manchester United sparge puşculiţa pentru a aduce un fundaş de la Inter
Egal pentru contracandidate. VIDEO | Dinamo - Poli Iaşi 1-1, după două goluri din penalty Egal pentru contracandidate. VIDEO | Dinamo - Poli Iaşi 1-1, după două goluri din penalty
Derby în Bănie! U Craiova - FCSB, live pe Look Plus de la ora 21:00. Echipele de start Derby în Bănie! U Craiova - FCSB, live pe Look Plus de la ora 21:00. Echipele de start
Ovidiu Haţegan arbitrează meciul CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
Ieşenii, protest virtual la pauză: "Rugăm un oficial NBA să se pronunţe". VIDEO | Faza pe care o acuză Ieşenii, protest virtual la pauză: "Rugăm un oficial NBA să se pronunţe". VIDEO | Faza pe care o acuză

VIDEO | CAMPIONATUL EUROPEAN DE HANDBAL 2020: SUEDIA CÂŞTIGĂ CU POLONIA ŞI TRECE DE GRUPE

Video Publicat pe 14 ian 2020

Naţionala de handbal masculin a Suediei a reuşit să învingă Polonia cu 28-26, într-un meci din cadrul grupei F, la Euro 2020. Partida a fost transmisă în direct de Look Sport. Graţie victoriei obţinute în această seară, nordicii fac 4 puncte şi ocupă locul secund în grupă, după Slovenia, liderul autoritar al grupei, care are 6 puncte din tot atâtea posibile. Pe locurile 3 şi 4 s-au clasat Elveţia şi Polonia, echipe eliminate din această competiţie.