Programul DDB ia amploare. 8.000 de membri şi noi posibilităţi pentru fani Programul DDB ia amploare. 8.000 de membri şi noi posibilităţi pentru fani
Portugalia îşi poate desemna campioana azi! Porto, la 90 de minute de câştigarea unui nou titlu. Partida cu Sporting e de la 23:30 pe LOOK SPORT 3 Portugalia îşi poate desemna campioana azi! Porto, la 90 de minute de câştigarea unui nou titlu. Partida cu Sporting e de la 23:30 pe LOOK SPORT 3
ULTIMA ORĂ | E clar! Ioan Andone nu mai revine la Dinamo. "Fălcosul", noul preşedinte al echipei FC Voluntari ULTIMA ORĂ | E clar! Ioan Andone nu mai revine la Dinamo. "Fălcosul", noul preşedinte al echipei FC Voluntari
OFICIAL | Steaua a fost desemnată campioană! OFICIAL | Steaua a fost desemnată campioană!
Sezonul cu cele mai multe penalty-uri din istoria LaLiga! Surpriză: Real Madrid nu e lider. Campionatul important care deţine recordul absolut Sezonul cu cele mai multe penalty-uri din istoria LaLiga! Surpriză: Real Madrid nu e lider. Campionatul important care deţine recordul absolut
Totul pentru Casa Liga 1! Trei mutări reuşite de Mititelu la FC U Craiova Totul pentru Casa Liga 1! Trei mutări reuşite de Mititelu la FC U Craiova

VIDEO | CINE ŞI-AR FI IMAGINAT? DINAMO TERMINĂ NEÎNVINSĂ GRUPELE CHAMPIONS LEAGUE LA HANDBAL

Noutăți Publicat pe 1 dec 2019

Dinamo s-a impus şi în ultimul meci al grupei D din cadrul Ligii Campionilor la handbal masculin. În direct pe Look Sport 3, „câinii” au făcut un meci mare în Danemarca şi au câştigat la limită, 32-31 cu GOG Gudme. Graţie victoriei de azi, Dinamo s-a calificat în 16-imile Ligii Campionilor şi este singura echipă neînvinsă din această competiţie.