Elias Charambous, anunţ de ultim moment despre accidentarea lui Florinel Coman! Cât va lipsi golgheterul Superligii
Mai este "U" echipa Clujului? Medii surprinzătoare de spectatori la meciurile celor două rivale Mai este "U" echipa Clujului? Medii surprinzătoare de spectatori la meciurile celor două rivale
 Jucătorul Rapidului care ar face faţă fără problemă la granzii fotbalului: „Joacă la jumătate dintre echipele valoroase ale Europei” Jucătorul Rapidului care ar face faţă fără problemă la granzii fotbalului: „Joacă la jumătate dintre echipele valoroase ale Europei”
FRF a anunţat echipele care au primit licenţa pentru cupele europene! Ce se întâmplă cu Corvinul Hunedoara FRF a anunţat echipele care au primit licenţa pentru cupele europene! Ce se întâmplă cu Corvinul Hunedoara
Irina Bara a fost învinsă în sferturi la turneul de la Oeiras Irina Bara a fost învinsă în sferturi la turneul de la Oeiras
Canotaj | Patru echipaje tricolore s-au calificat vineri în finalele pentru medalii. În total, sunt zece bărci ale României în finalele A

VIDEO | FARUL SCOATE UN PUNCT ÎN DERBY-UL CU FC ARGEŞ

Video Publicat pe 21 oct 2019

FC Argeş şi Farul au terminat la egalitate azi, 2-2, într-un meci din liga secundă transmis în direct de LOOK PLUS. Golurile gazdelor au fost marcate de Blejdea (minutul 12) şi Alexa (81), respectiv Soica (66) şi Toma (76). În acest moment, Farul este pe locul 9 cu 19 puncte, în timp ce piteştenii se află pe poziţia imediat următoare, la două lungimi în spatele constănţenilor.