VIDEO |HANDBAL DE LIGA CAMPIONILOR, FORMULA 1 ȘI TENIS „MADE IN CHINA” LA POSTURILE LOOK. PROGRAMUL COMPLET AL SĂPTĂMÂNII - LOOKSPORT
Skip to content
Bundesliga Champions League Cupa României Europa League Formula 1 La Liga Liga I Liga II Ligue 1 Noutăți Primeira Liga Serie A Superlig Tenis ATP Uncategorized Video

VIDEO |HANDBAL DE LIGA CAMPIONILOR, FORMULA 1 ȘI TENIS „MADE IN CHINA” LA POSTURILE LOOK. PROGRAMUL COMPLET AL SĂPTĂMÂNII

Handbalul și tenisul vor fi vedete la posturile de televiziune LOOK. Pe lângă handbalul de Liga Campionilor și Mastersul ATP de la Shanghai, posturile LOOK vor transmite și Formula 1, Marele Premiu al Japoniei, dar și fotbal din competițiile interne

Luni – 7 octombrie

18.00 Luni LOOK SPORT Voluntari – Chindia (Liga 1)
20.30 Luni LOOK SPORT Astra Giurgiu – Hermannstadt (Liga 1)

Marți – 8 octombrie

07.30 Marti LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters – Turul II
09.30 Marti LOOK SPORT 2 Tenis ATP : Shanghai Masters – Turul II
11.30 Marti LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters – Turul II
19.30 Marti LOOK SPORT Turris Oltul – Gloria Buzau (Liga 2)

Miercuri – 9 octombrie

07.30 Miercuri LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters – Turul III
09.30 Miercuri LOOK SPORT 2 Tenis ATP : Shanghai Masters – Turul III
11.30-17.30 Miercuri LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters – Turul III

Joi – 10 octombrie

07.30 Joi LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters – Turul IV
09.30 Joi LOOK SPORT 2 Tenis ATP : Shanghai Masters – Turul IV
11.30 Joi LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters – Turul IV

Vineri – 11 octombrie

07.30 Vineri LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters –Sferturi
09.30 Vineri LOOK SPORT 2 Tenis ATP : Shanghai Masters – Sferturi
11.30 Vineri LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters – Sferturi
20.30 Vineri LOOK PLUS Handbal Feminin: CSM Bucuresti – Rostov Don (Liga Campionilor)

Sâmbătă – 12 octombrie

09.00 Sambata LOOK PLUS Formula 1 Marele Premiu al Japoniei -Calificari
11.00 Sambata LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters –Semifinale
13.30 sambata LOOK SPORT Metaloglobus – Turris Oltul (liga2)
15.00 Sambata LOOK SPORT Tenis ATP : Shanghai Masters –Semifinale
16.00 Sambata LOOK PLUS Handbal Masculin : Medvedi – Dinamo Bucuresti (Liga Campionilor)
20.00 Sambata LOOK PLUS Handbal Feminin: Brest Bretagne – CSM Valcea (Liga Campionilor)

Duminică – 13 octombrie

08.00 Duminica LOOK PLUS Formula 1 Marele Premiu al Japoniei -CURSA
11.30 Duminica LOOK PLUS Tenis ATP : Shanghai Masters –Finala
14.00 Duminica LOOK SPORT Handbal Feminin: Ferencvaros – Metz (Liga Campionilor)
14.30 Duminica LOOK PLUS Sportul Snagov – U Cluj (liga 2)
16.00 Duminica LOOK SPORT Handbal Feminin: Savehof – Krim (Liga Campionilor)
18.00 Duminica LOOK SPORT Handbal Feminiin : Bietigheim – Buducnost (liga CampioniloR)
17.00 Duminica LOOK PLUS Csikszereda – Pandurii (Liga 2)
19.30 Duminica LOOK PLUS Petrolul – Daco Getica (Liga2)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Intră să vezi ce meciuri sunt pentru tine