Manchester United sparge puşculiţa pentru a aduce un fundaş de la Inter Manchester United sparge puşculiţa pentru a aduce un fundaş de la Inter
Egal pentru contracandidate. VIDEO | Dinamo - Poli Iaşi 1-1, după două goluri din penalty Egal pentru contracandidate. VIDEO | Dinamo - Poli Iaşi 1-1, după două goluri din penalty
Derby în Bănie! U Craiova - FCSB, live pe Look Plus de la ora 21:00. Echipele de start Derby în Bănie! U Craiova - FCSB, live pe Look Plus de la ora 21:00. Echipele de start
Ovidiu Haţegan arbitrează meciul CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
Ieşenii, protest virtual la pauză: "Rugăm un oficial NBA să se pronunţe". VIDEO | Faza pe care o acuză Ieşenii, protest virtual la pauză: "Rugăm un oficial NBA să se pronunţe". VIDEO | Faza pe care o acuză
Întăriri pentru Bergodi! Transferul rezolvat de Rotaru în ziua derby-ului cu FCSB Întăriri pentru Bergodi! Transferul rezolvat de Rotaru în ziua derby-ului cu FCSB

VIDEO | INTER SE IMPUNE LEJER CU CAGLIARI ŞI SE CALIFICĂ ÎN SFERTURILE CUPEI ITALIEI

Video Publicat pe 15 ian 2020

Inter s-a impus în această seară cu Cagliari, 4-1, şi s-a calficat în sferturile Cupei Italiei. Golurile învingătorilor au fost marcate de Lukaku (minutele 1 şi 49), Valerio (21) şi Ranocchia (81), iar unica reuşită a oaspeţilor a fost semnată de Oliva (73).