Pedro Rocha a fost numit preşedinte al Federaţiei Spaniole de Fotbal, în ciuda inculpării sale pentru corupţie Pedro Rocha a fost numit preşedinte al Federaţiei Spaniole de Fotbal, în ciuda inculpării sale pentru corupţie
VIDEO EXCLUSIV | Veste excelentă pentru CFR Cluj în finalul acestui sezon. „Cu siguranţă va veni mai repede” VIDEO EXCLUSIV | Veste excelentă pentru CFR Cluj în finalul acestui sezon. „Cu siguranţă va veni mai repede”
Jaqueline Cristian, victorie de răsunet la Madrid! Succes contra unei câştigătoare de grand slam Jaqueline Cristian, victorie de răsunet la Madrid! Succes contra unei câştigătoare de grand slam
Bomba momentului în fotbalul românesc! Daniel Niculae, OUT din Giuleşti?
VIDEO | Dinamo - FC Voluntari 1-1, în direct la Prima Sport 1! Două goluri într-un minut pe „Arcul de Triumf” VIDEO | Dinamo - FC Voluntari 1-1, în direct la Prima Sport 1! Două goluri într-un minut pe „Arcul de Triumf”
Veste cumplită primită de Daniel Niculae, după ce a fost pus sub urmărire penală: „Pedeapsa este îndreptată spre maximum!” Veste cumplită primită de Daniel Niculae, după ce a fost pus sub urmărire penală: „Pedeapsa este îndreptată spre maximum!”

VIDEO | RIZESPOR A CÂŞTIGAT LA LIMITĂ DUELUL CU GOZTEPE. INTERVENŢII FABULOASE ALE FOSTULUI CFR-IST BETO

Video Publicat pe 15 apr 2019

Rizespor a trecut la limită de Goztepe, într-un meci din campionatul Turciei. Prima ocazie a venit în minutul 14, la şutul lui Samudio. Mingea a fost apărată de fostul goalkeeper al CFR-ului, Beto. La aceeaşi fază, Rizespor a cerut 11 metri după un presupus henţ. În ciuda consultării probei video, gazdele nu au primit nimic. Câteva minute mai târziu, Beto s-a remarcat din nou, dar la faza următoare a avut emoţii. Până la pauză, Rizespor a reuşit să înscrie prin Muriqi. Arbitrul a anulat, însă, golul pe motiv de offside. În repriza a doua, Goztepe nu a mai scăpat. Aatif a marcat din apropiere, stabilind totodată şi scorul final. Rizespor e pe 8 în Turcia, cu 37 de puncte. Goztepe ocupă locul 16, cu 27 de puncte, şi riscă să retrogradeze.