Bologna se încurcă de codaşa Udinese şi ratează şansa de a urca pe podium în Serie A Bologna se încurcă de codaşa Udinese şi ratează şansa de a urca pe podium în Serie A
VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele au fost mai periculoase în prima repriză VIDEO | Poli Iaşi - UTA Arad 0-0, în direct la Prima Sport 1! Gazdele au fost mai periculoase în prima repriză
Neluţu Varga a reacţionat după declaraţiile făcute de Gigi Becali! ”Nu are nicio treabă cu antrenoratul” Neluţu Varga a reacţionat după declaraţiile făcute de Gigi Becali! ”Nu are nicio treabă cu antrenoratul”
VIDEO | CSM Bucureşti - Metz 24-27. ”Tigroaicele” trebuie să facă un meci mare la retur pentru a se califica în Final Four VIDEO | CSM Bucureşti - Metz 24-27. ”Tigroaicele” trebuie să facă un meci mare la retur pentru a se califica în Final Four
Florin Vulturar a dezvăluit ce se va întâmpla cu Florinel Coman! ”Am vorbit pe la ora 12 noaptea” Florin Vulturar a dezvăluit ce se va întâmpla cu Florinel Coman! ”Am vorbit pe la ora 12 noaptea”
VIDEO | Tottenham - Arsenal 2-3. Spurs au fost aproape de o remontada de senzaţie VIDEO | Tottenham - Arsenal 2-3. Spurs au fost aproape de o remontada de senzaţie

Kylian Mbappe a refuzat să semneze o pancartă pe care scria "Mbappe la Madrid!"

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 5 mar 2024

Fotbalistul echipei PSG, Kylian Mbappe a refuzat, în plină sesiune de autografe la aeroportul din San Sebastian, să semneze o pancartă întinsă de un fan.

Pe pancarta respectivă scria "Mbappé la Madrid", relatează Le Figaro. Atacantul nu a căzut în capcana întinsă de fanul madrilen şi nu a semnat.

Canalul Movistar a relatat secvenţa cu titlul "Driblingul lui Mbappé în faţa unui banner cu Real Madrid".

Atacantul parizian le-a spus conducătorilor clubului că nu îşi va prelungi contractul cu PSG la finalul sezonului, dar încă nu şi-a numit viitorul club, deşi totul sugerează că acesta va fi Real Madrid.

PSG urmează să joace a doua manşă a meciului din Liga Campionilor cu Real Sociedad, scor 2-0 în tur.