VIDEO | Bruno Fernandes şi gestul remarcabil făcut în United - Istanbul BB 4-1.  Cum a renunţat portughezul la şansa unui hat-trick în 27 de minute VIDEO | Bruno Fernandes şi gestul remarcabil făcut în United - Istanbul BB 4-1. Cum a renunţat portughezul la şansa unui hat-trick în 27 de minute
VIDEO | Seara "rachetelor" în UCL! Bruno Fernandes, Ronaldo şi Sancho, goluri cu şuturi din afara careului VIDEO | Seara "rachetelor" în UCL! Bruno Fernandes, Ronaldo şi Sancho, goluri cu şuturi din afara careului
Fanii nu mai au răbdare. PCH a trimis un mesaj ambasadorului Spaniei. Cuvinte grele adresate lui Cortacero Fanii nu mai au răbdare. PCH a trimis un mesaj ambasadorului Spaniei. Cuvinte grele adresate lui Cortacero
Unul din cei mai vechi jucători de la Real Madrid vrea să plece. Impresarul a confirmat despărţirea Unul din cei mai vechi jucători de la Real Madrid vrea să plece. Impresarul a confirmat despărţirea
”Din păcate, am luat gol foarte repede, dintr-o prostie”. Ovidiu Herea, supărat, după ce a ratat şansa de a fi lider cu Metaloglobus în Liga 2 ”Din păcate, am luat gol foarte repede, dintr-o prostie”. Ovidiu Herea, supărat, după ce a ratat şansa de a fi lider cu Metaloglobus în Liga 2
Motivul ireal pentru care un jucător de la Brugges a fost exclus din lot, chiar înainte de meciul cu Dortmund Motivul ireal pentru care un jucător de la Brugges a fost exclus din lot, chiar înainte de meciul cu Dortmund

Trei puncte de aur pentru Manchester United, în faţa lui West Bromwich Albion. Bruno Fernandes, din nou decisiv

Manchester United Publicat pe duminică, 12:46

Manchester United a învins, sâmbătă, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (1-0), West Bromwich Albion, în etapa a IX-a a campionatului englez, Premier League.

Golul a fost marcat de Bruno Fernandes, în minutul 56, din penalti.

United are opt meciuri disputate şi ocupă locul 9 în clasament, cu 13 puncte, la egalitate cu Everton şi Crystal Palace, de pe locurile 7-8, şi Woverhampton, de pe locul 10.

West Brom este pe locul 18, retrogradabil, cu trei puncte.

Tottenham conduce în clasament, cu 20 de puncte.