VIDEO EXCLUSIV | Veste excelentă pentru CFR Cluj în finalul acestui sezon. „Cu siguranţă va veni mai repede” VIDEO EXCLUSIV | Veste excelentă pentru CFR Cluj în finalul acestui sezon. „Cu siguranţă va veni mai repede”
Jaqueline Cristian, victorie de răsunet la Madrid! Succes contra unei câştigătoare de grand slam Jaqueline Cristian, victorie de răsunet la Madrid! Succes contra unei câştigătoare de grand slam
Bomba momentului în fotbalul românesc! Daniel Niculae, OUT din Giuleşti?
VIDEO | Dinamo - FC Voluntari, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | Dinamo - FC Voluntari, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
Veste cumplită primită de Daniel Niculae, după ce a fost pus sub urmărire penală: „Pedeapsa este îndreptată spre maximum!” Veste cumplită primită de Daniel Niculae, după ce a fost pus sub urmărire penală: „Pedeapsa este îndreptată spre maximum!”
O nouă mutare senzaţională a Barcelonei, după ce l-a convins pe Xavi să rămână. Catalanii i-au pus suma pe masă jucătorului O nouă mutare senzaţională a Barcelonei, după ce l-a convins pe Xavi să rămână. Catalanii i-au pus suma pe masă jucătorului

VIDEO | ATLETICO MADRID, STOPATĂ DE ALAVES. TRUPA LUI CHOLO RATEAZĂ ŞANSA DE REVENI PE PRIMUL LOC ÎN LA LIGA

Video Publicat pe 29 oct 2019

Atletico Madrid nu a reuşit să obţină decât o remiză pe terenul lui Alaves, 1-1, într-un meci transmis în direct de Look Sport. Morata a deschis scorul în minutul 70 pentru echipa lui Diego Simeone, dar bucuria madrilenilor nu a ţinut prea mult. Lucas Perez a egalat exact 13 minute mai târziu, spre disperarea lui Cholo, a cărui echipă ratează astfel şansa de a reveni pe primul loc în La Liga. După acest meci, Atletico este pe locul secund, la egalitate de puncte cu surprinzătorul lider, Granada. Ambele echipe au câte 20 de puncte, dar Granada are un golaveraj superior. În schimb, Alaves este abia pe 13 cu 12 puncte.