Claudiu Keşeru a explicat legătura dintre Dan Petrescu şi CFR Cluj: „Mariajul perfect” | EXCLUSIV Claudiu Keşeru a explicat legătura dintre Dan Petrescu şi CFR Cluj: „Mariajul perfect” | EXCLUSIV
Simona Halep, destăinuiri despre momentul în care a aflat că a fost depistată pozitiv. ”A fost ca şi cum m-ar fi lovit un camion” Simona Halep, destăinuiri despre momentul în care a aflat că a fost depistată pozitiv. ”A fost ca şi cum m-ar fi lovit un camion”
Preşedintele Universităţii Cluj a anunţat la Fotbal Show cine va fi antrenor în sezonul viitor. ”Are contract pe 2 ani, ne-am stabilit un obiectiv” | VIDEO EXCLUSIV Preşedintele Universităţii Cluj a anunţat la Fotbal Show cine va fi antrenor în sezonul viitor. ”Are contract pe 2 ani, ne-am stabilit un obiectiv” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Farul - Sepsi 0-3, în direct la Prima Sport 1! Safranko face recital cu formaţia lui Hagi VIDEO | Farul - Sepsi 0-3, în direct la Prima Sport 1! Safranko face recital cu formaţia lui Hagi
VIDEO | Andrei Rublev s-a calificat în finala turneului de la Madrid. Prestaţie perfectă cu Taylor Fritz VIDEO | Andrei Rublev s-a calificat în finala turneului de la Madrid. Prestaţie perfectă cu Taylor Fritz
”Am informaţii că s-a luat legătura”. Ioan Ovidiu Sabău a anunţat cine l-ar putea înlocui la ”U” Cluj ”Am informaţii că s-a luat legătura”. Ioan Ovidiu Sabău a anunţat cine l-ar putea înlocui la ”U” Cluj

VIDEO | Juventus - Inter 1-1. Derby d’Italia lipsit de spectacol

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 27 nov 2023

Juventus Torino a încheiat la egalitate, pe teren propriu, scor 1-1, cu gruparea milaneză Inter, în Derby d’Italia.

Etapa a 13-a din Serie A a adus şi derby-ul dintre Juventus Torino şi Inter Milano. Oaspeţii au încercat să-l învingă pe Szczesny în prima repriză, dar scorul l-a deschis Vlahovic, în minutul 27. Inter a replicat prin golul egalizator înscris de Lautaro Martinez, în minutul 33.

În partea a doua Juventus a părut că îşi doreşte mai mult să nu piardă decât să câştige meciul şi Derby d’Italia s-a terminat la egalitate, 1-1.

Inter este lider în Serie A, cu 32 de puncte, iar Juventus ocupă locul secund, cu 30 de puncte. Pe locul al treilea se află Milan, cu 26 de puncte.