VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6 VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6
PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară
Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu
Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei
”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi ”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi
Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut

VIDEO | Marius Ştefănescu a marcat cu CFR Cluj şi a făcut un gest cu trimitere către cei de la Rapid

Sepsi OSK Publicat de Daian Cutu pe 29 mar 2024

Partida Sepsi - CFR Cluj, din runda a 2-a a play-off-ului Superligii, va avea loc vineri, de la 20:30 şi va putea fi urmărită în direct pe Prima Sport 1 şi online pe PrimaPlay.ro.

• Toate golurile şi fazele importante ale partidelor din prima ligă a României vor putea fi văzute în format LIVE VIDEO pe site-ul PrimaSport.ro

Marius Ştefănescu a profitat de un marcaj slab şi a deschis scorul cu o execuţie din 5 metri, în minutul 9. Acesta a făcut un gest cel mai probabil cu trimitere către cei de la Rapid.

Fotbalistul covăsnenilor a dus mâna în zona urechii în timp ce celebra. Gestul ar putea fi interpretat că o răbufnire adresată giuleştenilor, după ce a fost acuzat că nu a jucat intenţionat în play-off cu FCSB, deoarece ar urma să se transfere la formaţia lui Gigi Becali.