VIDEO EXCLUSIV | Veste excelentă pentru CFR Cluj în finalul acestui sezon. „Cu siguranţă va veni mai repede” VIDEO EXCLUSIV | Veste excelentă pentru CFR Cluj în finalul acestui sezon. „Cu siguranţă va veni mai repede”
Jaqueline Cristian, victorie de răsunet la Madrid! Succes contra unei câştigătoare de grand slam Jaqueline Cristian, victorie de răsunet la Madrid! Succes contra unei câştigătoare de grand slam
Bomba momentului în fotbalul românesc! Daniel Niculae, OUT din Giuleşti?
VIDEO | Dinamo - FC Voluntari, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | Dinamo - FC Voluntari, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
Veste cumplită primită de Daniel Niculae, după ce a fost pus sub urmărire penală: „Pedeapsa este îndreptată spre maximum!” Veste cumplită primită de Daniel Niculae, după ce a fost pus sub urmărire penală: „Pedeapsa este îndreptată spre maximum!”
O nouă mutare senzaţională a Barcelonei, după ce l-a convins pe Xavi să rămână. Catalanii i-au pus suma pe masă jucătorului O nouă mutare senzaţională a Barcelonei, după ce l-a convins pe Xavi să rămână. Catalanii i-au pus suma pe masă jucătorului

VIDEO | VALENCIA ŞI CHELSEA AU DAT-O LA PACE. LYON A FOST ÎNVINSĂ ÎN RUSIA ŞI RISCĂ SĂ PIARDĂ CALIFICAREA

Video Publicat pe 27 nov 2019

Valencia şi Chelsea au terminat la egalitate, 2-2, într-un meci din penultima faza a grupelor UEFA Champions League. În direct pe Look Plus, gazdele au marcat primele prin Soler, în minutul 41, dar bucuria lor nu a ţinut mult. Oaspeţii au egalat doar un minut mai târziu prin Kovacic, iar la 5 minute după pauză au preluat conducerea, graţie reuşitei lui Pulisic. Wass a reuşit să readucă egalitatea pe tabela de marcaj cu 8 minute înainte de final şi a stabilit rezultatul final. Cele două echipe ocupă primele două poziţii, ambele având câte 8 puncte, însă Ajax şi Lille au fiecare un meci mai puţin şi se vor întâlni de la ora 22.00 în Franţa.

În grupa G, Zenit Sankt Petersburg a învins-o neaşteptat pe Lyon, 2-0. Golurile ruşilor au fost marcate de Dzyuba (minutul 42) şi Ozdoev (84) Echipa la care Ciprian Tătăruşanu a fost rezervă şi în această seară riscă să piardă acum calificarea în faza următoare a competiţiei. Lyon a căzut pe locul 3 şi are 7 puncte, la fel ca şi Zenit, dar ruşii au avantajul meciurilor directe, după ce au reuşit să scoată un egal în tur, în Franţa (1-1).