Abadallah, suspendare uriaşă după intrarea extrem de dură la Romario Benzar Abadallah, suspendare uriaşă după intrarea extrem de dură la Romario Benzar
TAS a suspendat sancţiunea lui Gabigol, care poate astfel să joace din nou TAS a suspendat sancţiunea lui Gabigol, care poate astfel să joace din nou
VIDEO | Bayern - Real Madrid,0-1, în direct la Prima Sport 1! Vini Jr. deschide scorul la primul şut al madrilenilor VIDEO | Bayern - Real Madrid,0-1, în direct la Prima Sport 1! Vini Jr. deschide scorul la primul şut al madrilenilor
Dominic Marcu lansează prima Tesla Model S Plaid de curse din Europa Dominic Marcu lansează prima Tesla Model S Plaid de curse din Europa
Sorin Lungu obţine prima sa victorie în Swift Cup, la capătul Raliului Harghitei Sorin Lungu obţine prima sa victorie în Swift Cup, la capătul Raliului Harghitei
VIDEO | Skjern - Dinamo 34-38. Campioana României obţine o calificare istorică în Final Four-ul European League VIDEO | Skjern - Dinamo 34-38. Campioana României obţine o calificare istorică în Final Four-ul European League

Au fost anunţate rezervele pentru NBA All-Star Game

Baschet Publicat de Tudor Moisa pe 2 feb 2024

După ce titularii au fost anunţaţi pe data de 25 ianuarie, astăzi au fost comunicate şi numele rezervelor care vor participa în NBA All-Star Game.

Partida va avea loc loc în Indianapolis, terenul Indianei Pacers, pe 18 februarie, începând cu ora 03:00, ora României. Ediţia de anul acesta va reveni la formatul din 2018, adică 4 sferturi a câte 12 minute. În ediţiile precedente, primele 3 sferturi aveau câte 12 minute, iar înainte de ultimul sfert se adăugau 24 de puncte la scorul echipei care conducea pentru a determina un scor target. Câştigătoarea era formaţia care ajungea prima la acel punctaj.

De asemenea, o schimbare are loc şi în formarea echipelor: se va reveni la clasicul Vest contra Est. .