VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV

Cristi Manea nu se poate bucura de golul marcat elveţienilor. ”La cum ne-am dăruit astăzi şi cum ne-am apărat, meritam să câştigăm”

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 3 aug 2021

CFR Cluj a remizat pe teren propriu cu Young Boys Berna, scor 1-1, în prima manşă din turul 3 preliminar al Ligii Campionilor, în direct pe Prima TV şi www.primaplay.ro. Campioana Elveţiei a înscris în minutul 90+3.

Cristi Manea a deschis scorul încă din minutul 4, dar nu s-a putut bucura de această performanţă, deoarece campioana României a pierdut victoria în prelungiri, după reuşita lui Sierro (90+3').

”Păcat că am primit gol în prelungiri. Eu cred că la cum ne-am dăruit astăzi şi cum ne-am apărat, meritam să câştigăm, dar asta este, nu avem ce să facem. Când marchezi, fără să vrei te trage jocul înapoi. Trebuie să dăm cel puţin la fel de mult să avem o şansă să ne calificăm. Mister a făcut tot ce a depins de el să jucăm aşa (n.r. cu trei fundaşi centrali).

Alibec e un jucător puternic. El şi Billel au ţinut foarte bine de minge şi s-au întors cu adversarii spre poartă. Sper să îşi revină şi să ne ajute la Berna.

Noi trebuie să fim mult mai agresivi acolo, pentru că nu avem nimic de pierdut. Trebuie să ne jucăm şansa. Eu zic că avem şanse 50-50, dar sper să se vadă prin dăruirea noastră că vrem să câştigăm”, a declarat Manea, la flash-interviuri.