VIDEO | Orlando Magic a măcelărit-o pe Cleveland Cavaliers! Echipa din Florida reintră în serie VIDEO | Orlando Magic a măcelărit-o pe Cleveland Cavaliers! Echipa din Florida reintră în serie
VIDEO | ”Felicitări jucătorilor mei pentru reacţia de care au dat dovadă”. Interimarul Dican dă lovitura în Bănie VIDEO | ”Felicitări jucătorilor mei pentru reacţia de care au dat dovadă”. Interimarul Dican dă lovitura în Bănie
VIDEO | Brighton - Manchester City 0-4. Pep Guardiola îi predă o lecţie dură lui Roberto De Zerbi VIDEO | Brighton - Manchester City 0-4. Pep Guardiola îi predă o lecţie dură lui Roberto De Zerbi
Ipoteză şocantă! Jucătorii Universităţii Craiova, pe mână cu Mihai Rotaru? | EXCLUSIV Ipoteză şocantă! Jucătorii Universităţii Craiova, pe mână cu Mihai Rotaru? | EXCLUSIV
VIDEO | ”Pentru asta trag, încerc să demonstrez”. Reacţia lui Răzvan Sava, după ce a reuşit o paradă fabuloasă în stilul Lunin VIDEO | ”Pentru asta trag, încerc să demonstrez”. Reacţia lui Răzvan Sava, după ce a reuşit o paradă fabuloasă în stilul Lunin
VIDEO | Costel Gâlcă se aştepta să aibă meci greu cu CFR. ”Am fost prea respectuoşi cu ei” VIDEO | Costel Gâlcă se aştepta să aibă meci greu cu CFR. ”Am fost prea respectuoşi cu ei”

Meci de infarct pentru Olăroiu. Jiangsu Suning, egalată în superioritate numerică de Shanghai SIPG, în semifinalele campionatului Chinei

Stranieri Publicat de Daian Cutu pe 29 oct 2020

Jiangsu Suning, echipă antrenată de Cosmin Olăroiu, a remizat, joi, pe teren propriu, scor 1-1 (0-0), cu Shanghai SIPG, în prima manşă a semifinalelor campionatului Chinei.

"Gazdele" au decshis scorul, în minutul 55, prin brazilianul Alex Teixeira. Egalarea a venit în minutul 81, dintr-un autogol al lui Zhang Cheng.

În minutul 69, Muzepper Mirahmetjan (Shanghai SIPG) a fost eliminat.

Returul va avea loc luni.

În cealaltă semifinală se întâlnesc Beijing Guan şi Guangzhou Evergrande. În partida considerată pe teren propriu pentru Beijing Guan (meciurile au loc la Suzhou), scorul a fost 0-0. Returul este programat tot luni.