Manchester United sparge puşculiţa pentru a aduce un fundaş de la Inter Manchester United sparge puşculiţa pentru a aduce un fundaş de la Inter
Egal pentru contracandidate. VIDEO | Dinamo - Poli Iaşi 1-1, după două goluri din penalty Egal pentru contracandidate. VIDEO | Dinamo - Poli Iaşi 1-1, după două goluri din penalty
Derby în Bănie! U Craiova - FCSB, live pe Look Plus de la ora 21:00. Echipele de start Derby în Bănie! U Craiova - FCSB, live pe Look Plus de la ora 21:00. Echipele de start
Ovidiu Haţegan arbitrează meciul CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
Ieşenii, protest virtual la pauză: "Rugăm un oficial NBA să se pronunţe". VIDEO | Faza pe care o acuză Ieşenii, protest virtual la pauză: "Rugăm un oficial NBA să se pronunţe". VIDEO | Faza pe care o acuză
Întăriri pentru Bergodi! Transferul rezolvat de Rotaru în ziua derby-ului cu FCSB Întăriri pentru Bergodi! Transferul rezolvat de Rotaru în ziua derby-ului cu FCSB

VIDEO | CFR, ÎNCURAJATĂ ÎNAINTEA RETURULUI CU ASTANA: ”VA MERGE MAI DEPARTE”

Video Publicat pe 10 iul 2019

Eşecul CFR-ului din Kazakhstan a complicat situaţia campioanei României. Obligată să marcheze în returul din Gruia, echipa lui Dan Petrescu trebuie să fie atentă şi în defensivă, pentru că orice gol încasat va cântări greu la calificare. “Astana e favorită. 1-0 pentru ei este un rezultat excelent. Dacă am fi marcat în prima repriză am fi avut o şansă, jocul putea fi diferit. În retur vom depune toate eforturile pentru calificare. Să sperăm că vom transforma ocaziile pe care le vom avea”, a spus Dan Petrescu, la finalul meciului din Kazakhstan.