EXCLUSIV | Pleacă Chindriş într-un campionat de top? Dugandzic ajunge la FCSB? Marius Croitoru a oferit răspunsurile la Fotbal Look EXCLUSIV | Pleacă Chindriş într-un campionat de top? Dugandzic ajunge la FCSB? Marius Croitoru a oferit răspunsurile la Fotbal Look
EXCLUSIV | Marius Croitoru a vorbit la Fotbal Look despre una din cele mai mari probleme ale fotbalului românesc. De ce crede tehnicianul că jucătorii autohtoni eşuează în străinătate EXCLUSIV | Marius Croitoru a vorbit la Fotbal Look despre una din cele mai mari probleme ale fotbalului românesc. De ce crede tehnicianul că jucătorii autohtoni eşuează în străinătate
Noi detalii despre cazul care a şocat handbalul autohton. Comunicatul celor de la CSM Făgăraş Noi detalii despre cazul care a şocat handbalul autohton. Comunicatul celor de la CSM Făgăraş
VIDEO | Victorie de control. Dortmund - Hertha 1-0. Gazdele continuă cursa de urmărire a liderului şi îşi consolidează locul secund VIDEO | Victorie de control. Dortmund - Hertha 1-0. Gazdele continuă cursa de urmărire a liderului şi îşi consolidează locul secund
Prunea ţine cu jucătorii, care au decis să boicoteze meciul cu Voluntari. Declaraţia oficialului Prunea ţine cu jucătorii, care au decis să boicoteze meciul cu Voluntari. Declaraţia oficialului
CFR o bate pe Hermannstadt şi îi strică debutul Aneimariei Prodan. Echipele de start CFR o bate pe Hermannstadt şi îi strică debutul Aneimariei Prodan. Echipele de start

VIDEO | FCSB CÂŞTIGĂ PE TERENUL UNEIA DINTRE „VICTIMELE” SALE PREFERATE. ECHIPA LUI BECALI A JUCAT CU UN OM MAI PUŢIN ÎN ULTIMELE 30 DE MINUTE

Video Publicat pe 9 nov 2019

FCSB s-a impus pe terenul lui FC Botoşani, 2-0, într-un meci transmis în direct pe Look Plus. Bucureştenii au deschis scorul după o jumătate de oră de joc prin Florinel Coman, iar în minutul 71 Gnohere a făcut 2-0 pentru echipa lui Becali. Între cele două goluri a avut loc un alt moment important. Planic a fost eliminat în minutul 62 pentru o intrare brutală, dar FCSB s-a descurcat şi în inferioritate numerică.

După acest succes, FCSB face 27 de puncte şi urcă pe locul 5, dar, cel mai important, se apropie la numai 3 puncte de liderul CFR. Campionii en titre vor întâlni mâine pe Dinamo, în direct pe Look Plus, de la ora 19.00.