VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | GAZ METAN A PLECAT CU TREI PUNCTE DE LA VOLUNTARI. PARCURS DE VIS PENTRU MEDIEŞENI ÎN PLAY-OUT

Video Publicat pe 15 apr 2019

Gaz Metan are doar victorii în play-out, după ce a trecut şi de FC Voluntari. Medieşenii au deschis scorul după mai puţin de un sfert de oră. Rondon a profitat de o eroare în apărarea ilfovenilor şi i-a pasat lui David Caiado. Acesta a înscris fără probleme pe lângă Vâtcă. Până la pauză, Voluntariul a egalat printr-o lovitură liberă executată de Vlad şi deviată de zidul oaspeţilor. Cu zece minute înainte de final, Ivanov şi-a încercat norocul după un contraatac al lupilor negri. Rondon a profitat de respingerea greşită a lui Vâtcă şi a adus cele trei puncte medieşenilor. După meci, ardelenii au sărbătorit victoria la vestiare. Gaz Metan rămâne pe primul loc în play-out, în timp ce FC Voluntari se află la patru puncte peste locul de baraj.