E gata! Transferul lui Marius Ştefănescu de la Sepsi se face! Patronul a făcut anunţul: ”A sosit vremea!” E gata! Transferul lui Marius Ştefănescu de la Sepsi se face! Patronul a făcut anunţul: ”A sosit vremea!”
Un fotbalist francez care s-a retras din cauza accidentărilor dă în judecată Pfizer şi BioNTech Un fotbalist francez care s-a retras din cauza accidentărilor dă în judecată Pfizer şi BioNTech
Mitică Dragomir ar face revoluţie la Rapid în rolul de preşedinte: ”Aş face selecţie pe banii mei. Dacă nu, să fiu răstignit pe Arcul de Triumf!” Mitică Dragomir ar face revoluţie la Rapid în rolul de preşedinte: ”Aş face selecţie pe banii mei. Dacă nu, să fiu răstignit pe Arcul de Triumf!”
VIDEO | Dinamo - FC Voluntari, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare VIDEO | Dinamo - FC Voluntari, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Duel crucial pentru salvarea de la retrogradare
VIDEO | Performanţă istorică pentru Joel Embiid în victoria uriaşă obţinută de Philadelphia 76ers VIDEO | Performanţă istorică pentru Joel Embiid în victoria uriaşă obţinută de Philadelphia 76ers
VIDEO | Orlando Magic a măcelărit-o pe Cleveland Cavaliers! Echipa din Florida reintră în serie VIDEO | Orlando Magic a măcelărit-o pe Cleveland Cavaliers! Echipa din Florida reintră în serie

VIDEO | Momentul pe care îl aşteaptă toată planeta! Messi are şansa debutului pentru PSG, în direct pe Look Sport +. Partida cu Brest, azi de la 22:00

PSG Publicat pe 20 aug 2021

Messi are şansa să debuteze pentru PSG, în această seară, de la 22:00, pe Look Sport +, în deplasarea cu Brest. Potrivit informaţiilor din Franţa, Mauricio Pochettino îl va trimite, fie şi pentru câteva minute, pe argentinian pe teren.

Fără Messi dar şi fără alte vedete în prima etapă din Ligue 1, PSG a trecut cu 4-2 de Strasbourg, în prima rundă din Ligue 1. A condus cu 3-0, adversarii au redus la 3-2, dar pe final Sarabia a liniştit situţia, cu reuşita din minutul 86.

Brest a făcut egal cu Rennes, 1-1, într-o partidă în care a egalat în minutele adiţionale, 90+1.

Posturile Look Sport şi site-ul looksport.ro oferă următoarele meciuri din etapa a 2-a din Ligue 1, pe lângă confruntarea Brest - PSG:

• Monaco – Lens, sâmbătă de la 19:30, pe looksport.ro/ppv1
  • Saint Etienne – Lille, sâmbătă de la 22:00, pe looksport.ro/ppv1
  • Metz – Reims, duminică de la ora 16:00, pe looksport.ro/ppv2
  • Montpellier – Lorient, duminică de la ora 16:00, pe looksport.ro/ppv3
  • Strasbourg – Troyes, duminică de la ora 16:00, pe looksport.ro/ ppv4
  • Bordeaux – Angers, duminică de la ora 16:00, pe Look Sport 3
  • Rennes – Nantes, duminică de la ora 18:00, pe looksport.ro/ppv1
  • Nice – Marseille, duminică de la ora 21:45, pe Look Sport 3